×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۱ آذر - ۱۳۹۶  
false
true
تغییر ۸۷ درصدی اعضا شوراهای اسلامی شهر استان تهران در دوره پنجم

به گزارش خبرنگار شبکه خبری ایرانا، هادی رحمتی ظهر پنج شنبه در مراسم معارفه شهردار جواد آباد، طی سخنانی گفت : ۸۷ درصد از اعضای شوراهای اسلامی شهر در دوره پنجم نسبت به دوره چهارم تغییر پیدا کردند، و این نشان از تحول در استان تهران است.

وی افزود : این تغییر به آن معنی نیست که اعضای قبلی شوراهای اسلامی کاری برای مردم انجام نداده اند، بلکه نشان می دهد که مردم خواهان شتاب در توسعه ، عمران و آبادانی مناطق خود هستند.

رحمتی تأکید کرد: این که مردم به اعضای جدید شورای اسلامی اعتماد کرده اند و سکان مدیریت شهر را به آن ها سپرده اند، بار مسئولیت آن ها را سنگین می کند و آن ها باید با شناخت و علمی که نسبت به امور مناطق حوزه خود دارند ، در توسعه عمران و آبادنی مناطق کوشا باشند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران با اشاره به قابلیت های ویژه شهر جوادآباد افزود : اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد باید ضمن کنترل و افزایش درآمد ، هزینه اعتبارات را کنترل کرده و به توسعه فضای سبز و مراودات اقتصادی خرد با رویکرد اقتصاد کشاروزی تلاش کنند.

وی تأکید کرد: اگر قرار است که در شهر جوادآباد افراد به حوزه صنعت نیز واردشوند باید به فکر صنایع تبدیلی کشاورزی باشد تا میراثی که از اجداد ما در کشاورزی به ما رسیده نابود نشود.

رحمتی افزود : هیچ کس حق تغییر اساسی ناموزون کشاورزی منطقه را ندارد و حتی اقتصاد شهرداری نیز باید بر اساس اقتصاد کشاروزی برنامه ریزی شود.

شهر جوادآباد با بیش از ۵ هزار نفر جمعیت در ۱۳ کیلومتری جنوب ورامین در مجاورت محور قم – گرمسار واقع شده است.

بر اساس این گزارش، «علیرضا سلیم خانیان» ، سه شنبه ۱۸ شبکه خبری ایرانا، با حکمی از سوی محمد حسین مقیمی، استاندار تهران به‌عنوان شهردار جواد آباد منصوب شد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true