×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۵ مهر - ۱۳۹۷  
false
true
درباره مهدی کیانی یک عده سودجو شیطنت می کنند

به گزارش خبرنگار مهر، رسول خطیبی ظهر امروز یک شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اینکه کیانی برای تراکتور زحمت کشیده شکی نیست و خود بنده نیز دوست دارم کیانی در تراکتور بماند.

وی افزود: زنوزی به مهاجری گفته بود به خاطر بزرگ تیم و کاپیتان تیم اولین نفر با مهدی کیانی صحبت کنید و طی صحبت‌هایی که بین مهاجری و کیانی انجام شده بود، مقرر شد تا کیانی قرارداد خود را تمدید کند ولی بعداً شیطنت هایی صورت گرفت که باعث این سوءتفاهمات شد.

سرمربی سابق تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از طرف زنوزی به مهدی کیانی زنگ زدم و به مهدی گفتم که برای تمدید بیاید چون همگی دوست داشتیم و داریم که مهدی در تراکتور بماند و کیانی در صحبت هایش گفت که دوست دارم بمانم ولی تا تسویه حساب صورت نگیرد من تمدید نمیکنم.

خطیبی ادامه داد: بنده بخاطر این که کیانی در تراکتور بماند عرض کردم که قرارداد خود را تمدید کند و بعد از تمدید با زنوزی و الیاسی صحبت کنیم تا مطالباتت را پرداخت کنند که کیانی قبول نکرد و فردای آن روز در مصاحبه ای گفت که رسول خطیبی گفته است که بیا اول از آقای زنوزی عذرخواهی کن بعد قرادادت را ببند که چنین چیزی نبوده و صحبتی از عذر خواهی مطرح نشده است.

بازیکن اسبق تراکتورسازی گفت: البته اگر خود کیانی بخواهد فایل صوتی صحبت‌ها موجود است که نه زنوزی نه بنده از او نخواستیم که عذرخواهی کند و اگر فایل صوتی صحبت‌ها را در اختیار مردم بگذاریم آن موقع قضیه متفاوت تَر از قبل خواهد شد و مردم و هواداران متوجه می‌شوند که آقایان هر روز چند  حرف متفاوت می‌زنند و خواهند دید که برایشان پول از هوادار مهمتر است و نیز اگر بین من و کیانی صحبت بازیکن سالاری مطرح شده برای کل تیم بود نه صرفاً برای کیانی. نظر کلی  زنوزی این بود که سالار در مجموعه باشگاه و تیم دیگر وجود ندارد و نخواهد بود.

خطیبی ادامه داد: باز هم می‌گویم چند نفری که منافعشان به خطر افتاده شیطنت می‌کنند این را هم بگویم که اقای الیاسی جریمه کیانی را که از مدیریت قبل داشته را بخشیده است. الان هم زنوزی و بنده و مهاجری دوست داریم کیانی در تراکتور بماند ولی خود او باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true