×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۱ آذر - ۱۳۹۷  
false
true
روزبهانی از نوابغ بوکس ایران است/تلاش میکنیم از جاکارتا دست خالی برنگردیم

ایرانا :رئیس فدراسیون بوکس با اشاره به تمرینات شخصی روزبهانی در آلمان گفت: روزبهانی یکی از نوابغ بوکس ایران است. احسان ها باید تعدادشان بیشتر شود و ما به این موضوع خیلی اهمیت می دهیم.

به گزارش خبرنگارایرانا ، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در نشست خبری امروز صبح خود در جمع خبرنگاران گفت: امروز در جمع خانواده بوکس هستیم و از همه می‌خواهیم به ما کمک کنند. امروز در فدراسیون بوکس اعزام‌ها و اردوها به نحو شایسته‌ای انجام می‌شود . برگزاری مسابقات منطقه‌ای برای جبران نبود لیگ از دیگر برنامه‌های ما است. تیم کاری ما در حال شکل گیری است و مطمئن باشید امروز نیامده‌ایم که ناکام برگردیم بلکه آمده‌ایم که موفق شویم.
وی در خصوص پشتوانه سازی تیم‌های ملی عنوان کرد: این موضوع یکی از برنامه های راسخ ما است. ما استان‌ها را طبقه بندی کرده‌ایم و قرار است در هر استان یک مربی را به عنوان مربی فدراسیون انتخاب کنیم. آنچه که فدراسیون امروز طلب دارد به گونه‌ای است که مربی استعدادیاب در سنین پایه برنامه ریزی خواهد داشت تا به سند چشم انداز دسترسی پیدا کنیم.

رئیس فدراسیون بوکس ادامه داد: افرادی که در یک مجموعه کار می کنند معرف آن مجموعه هستند. ما باید آنچه که در بوکس واقعیت دارد تعریف کنیم. متاسفانه وقتی بوکس به ذهن جامعه می آید فکر می کنند مترادف آن خشونت است. هنرمندانه تر و کم آسیب تر از بوکس ندیده ام وقتی نگاه های ناروا را نسبت به این رشته بزداییم موفق عمل کرده ایم.

وی در خصوص کسب میزبانی های آسیایی و بین المللی عنوان کرد: پنجم بهمن به دبی رفتیم و با سران آیبا نشستی داشتیم و در حاشیه آن نشستی خصوصی با رئیس کنفدراسیون آسیا داشتیم . صحبت های بسیار خوبی داشتیم و قرار شد سفری به ایران داشته باشند تا برنامه های مسابقات را در حضور آن ها مطرح کنیم. ایشان بسیار از این طرح استقبال کرد و فکر می کنم در سال ۹۷ نسبت به برنامه هایی که قرار است در ایران برگزار شود موافقت هایی برای میزبانی های بزرگ صورت بگیرد.

ثوری در خصوص ریاست ناطق نوری در بیست و هشت سال گذشته در بوکس گفت: رئیس فدراسیون بوکس در این مدت تلاش های زیادی کرد که قابل ستایش است. دوستان عزیز میراثی را برای ما به یادگار گذاشتند که حفظ این میراث ارزشمند است. هدف ما همیشه رو به جلو می باشد. اگر یک دونده پشت سرش را نگاه کند می بازد پس باید همیشه نگاهمان رو به جلو باشد.

ثوری گفتگو درمورد راه حل‌های خود برای برطرف کردن مشکلات مالی فدراسیون بوکس خاطرنشان کرد:  یکی از این راهکارها برای برطرف کردن مشکل مالی، تعدیل نیروهای اضافه در فدراسیون است. اگر واقع‌بین باشیم در حال حاضر ۵۰ میلیون تومان از بودجه ماهانه فدراسیون به نفراتی داده می‌شود که نقش مهمی در فدراسیون ندارند به همین دلیل باید از استفاده غیر ضروری افراد در فدراسیون بوکس جلوگیری کنیم. راه حل دیگر نشست‌هایی است که با برخی شرکت‌های خودروسازی انجام داده‌ایم و اگر اصحاب رسانه کمک کنند می‌توان شاهد تسهیل بخشیدن روند جذب اسپانسر به رشته بوکس باشیم.

او درمورد انتخاب نایب رییس گفت: در حال حاضر دو نفر از کاندیداهای اصلی برای در اختیار گرفتن این سمت هستند و ما در حال بررسی این مساله هستیم. البته شاید هیچ کدام از این دو نفر هم انتخاب نشوند و یک بانو سمت نایب رییسی فدراسیون را بر عهده بگیرد چرا که بانوان هم در رشته بوکس سهیم هستند.

ثوری درخصوص احتمال حضور افشین داوری در هیات رییسه فدراسیون بوکس گفت: مذاکراتی با او انجام شده است و احتمال حضور او در هیات رییسه فدراسیون وجود دارد اما فعلا تصمیم قطعی در این مورد نگرفته‌ایم.مشکلی که الان بوکس ایران دارد وجود خلاء در بین تیم‌های ملی است. یکی از برنامه‌های راهبردی و کاربردی فدراسیون بوکس تقسیم استان‌های کشور به ۶ منطقه است. قصد داریم با این روش یک لیگ نامحسوسی را برگزار کنیم تا با معرفی نفرات برتر و استفاده از استعدادهای ناب بوکس ایران را به رشد و تعالی برسانیم.

ثوری در پایان نشست خبری خود خبر داد که ناطق نوری طبق اعلام خودش تا پایان سال لوازم شخصی خود را از دفتر واقع در محل فدراسیون جمع کرده و این دفتر را به فدراسیون جدید تحویل می دهد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true