×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۱ آذر - ۱۳۹۷  
false
true
حمایت بانک کشاورزی از تولید که به توسعه پایدار منجر شود

ایرانا :سپرده های مردمی بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۶ بیش از ۴۰ درصد رشد داشت به گونه ای که طی۱۰ سال اخیر بی سابقه بوده است.

به گزارش ایرانا ، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با اعلام این خبر خوش، سخنرانی در همایش مدیران این بانک را آغاز کرد و ادامه داد: میزان تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در سال گذشته با ۱۶٫۳ درصد رشد ، رقم قابل توجهی معادل ۳۸۸۳۵۶ میلیارد ریال بود که ۸۹ درصد آن در بخش کشاورزی و زیربخش های مربوطه پرداخت شده است.
همایش مدیران بانک کشاورزی روز چهارشنبه ۲۲ فروردین با حضور روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، اعضای هیات مدیره، مدیران امور و مدیران شعب این بانک از سراسر کشور، درفضایی صمیمی و پر از امید و نشاط ، در محل ساختمان ادارات مرکزی در تهران برگزار شد.
خدارحمی در این نشست با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری و اولویت بخشی به حمایت از کالای ایرانی و توجه به اقتصاد کشور در این شعار، بر تلاش برای بهبود کیفیت تولید و ترویج مصرف کالای ایرانی به عنوان وظیفه فردی و سازمانی تاکید کرد.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی سپس به تشریح شعار بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۷ به عنوان محور فعالیت های این بانک در راستای شعار سال مقام معظم رهبری پرداخت و اظهار داشت: تلاش ما برای بهبود کیفیت کالا و خدمات، نقش مهمی در افزایش تقاضا و مصرف کالای ایرانی دارد و در این راستا، تجهیز منابع به منظور تامین مالی واحدهای تولیدی و افزایش قابلیت بانک برای ارائه خدمات بهتر در دستور کار بانک است.
خدارحمی حمایت از تولید در بخش کشاورزی و تامین امنیت غذایی جامعه را وظیفه ذاتی بانک کشاورزی دانست و خاطر نشان کرد در این راستا پرداخت صحیح تسهیلات، شفافیت و سیستمی کردن خدمات اعتباری، نظارت بر مصرف صحیح اعتبارات و تسهیل فرایندهای اعتباری مورد توجه قرار دارد.
وی افزود: ما وظیفه داریم شیوه هایی از تولید را حمایت کنیم که با استفاده بهینه از منابع طبیعی و توجه به حفاظت از محیط زیست، به توسعه پایدار منجر شود.
خدارحمی تصریح کرد: بانک کشاورزی از معدود بانک هایی است که اضافه برداشت از بانک مرکزی نداشته است و رقم بالای کفایت سرمایه این بانک از نقاط قوت آن به شمار می رود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اولویت های محوری بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۷ را شامل بازنگری و بازمهندسی روش های اعتباری، کاهش قیمت تمام شده پول، توازن منابع و مصارف، تک رقمی شدن نسبت مطالبات معوق، افزایش درآمدهای غیرمشاع، بهبود ارتباط با مشتریان و ارتقای کیفیت ارائه خدمات در سطح شعب، اجرای دقیق بودجه و عدم انحراف از بودجه مصوب و واگذاری شرکت ها و املاک تملیکی با تعیین هدف دقیق برشمرد.
مدیرعامل بانک کشاورزی در پایان سخنان خود، توجه هم زمان به نقاط قوت و ضعف و تلاش برای اصلاح ، بهبود و ایجاد تحولات مثبت در کار بانک را مورد تاکید قرار داد و برخورد صمیمانه و احترام آمیز با مشتری را ضامن تحقق اهداف و برنامه های بانک دانست .

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true