×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ آبان - ۱۳۹۷  
false
true
طرح از ۳شنبه تا ۳شنبه به محور خیابان۲۱متری جی رسید

ایرانا :شهردار منطقه۹ ازاجرای طرح ویژه نگهداشت محوری در خیابان۲۱متری جی در دومین محور از محورهای ۶گانه محلات خبر داد.

به گزارش ایرانا ،سید علی مفاخریان با اعلام این خبر گفت:اجرای طرح ویژه نگهداشت محوری در محلات مبنای داوطلبی دارد و فارغ از دستورالعمل های ابلاغی می باشد.
وی افزود:بر مبنای تمرکز حوزه های اجرایی در محورهای ویژه مشکلات پیش ازعملیاتی شدن احصا و در فاز اجرایی متناسب با کاستی های موجود خدمات شهری،عمرانی و ترافیکی در حد بضاعت منطقه به صورت مستمر در جهت رفع کاستی ها اقدام می شود.
مفاخریان با اشاره به تجاربی که در محور شمشیری به عنوان اولین محور در اجرای طرح از ۳شنبه تا ۳شنبه در حوزه اجرا بوجود آمد گفت:در محور شمشیری ۲۸۰موضوع در حوزه های خدمات شهری،عمرانی و ترافیکی به صورت کامل عملیاتی شد، که در جهت تکمیل طرح فاز اجرایی آن با مشارکت شهروندان محله شمشیری در شناسایی مواردی که از دید مدیریت شهری منطقه مستور مانده نیز ادامه دارد.
شهردار منطقه۹ همچنین با اشاره به اجرای طرح نگهداشت ویژه محوری در قالب از۳شنبه تا ۳شنبه در محور ۲۱متری جی گفت:رفع کاستی های محوری نگهداشت در محور۲۱متری جی با احصاء۲۳۷عنوان در حوزه های خدمات شهری،عمرانی و ترافیکی در دستور کار است که با مشارکت و هم افزایی مدیریت شهری منطقه،ائمه جماعات،مدارس،شورایاری ها ،امنا ، معتمدین محلات ، پلیس و حضور اهالی و کسبه و شهروندان محلات در محورهای ویژه در صدد رفع کاستی هایی چون لکه گیری ها،زبیاسازی،همسطح سازی ها،نظافت،ساماندهی سد معبر و تابلو های ترافیکی و خط کشی ها و نظایر آن هستیم تا بتوانیم با اجرای طرح فضایی درخور شان شهروندان محلات منطقه را فراهم کنیم.
مفاخریان همچنین با اشاره به اهداف اجرای طرح از ۳شنبه تا ۳شنبه در محلات منطقه۹ گفت:رضایتمندی شهروندان و جبران عقب ماندگی های تاریخی منطقه در جهت رفع کاستی های محلات ویژه در حوزه نگهداشت شهر در قالب اجرای طرح از ۳شنبه تا ۳شنبه مد نظر می باشد که لزوم مشارکت شهروندان و استفاده از ایده ها و نظرات آنها در جهت تسهیل اداره امور شهر اجتناب ناپذیر است.
شایان ذکر است اجرای طرح ویژه نگهداشت محوری در قالب طرح از ۳شنبه تا ۳شنبه در محورهای ویژه ۶گانه محلات منطقه۹ به ابتکار شهردار منطقه۹ در حوزه های خدمات شهری،عمرانی و ترافیکی با اجرای طرح از محور شمشیری شروع و در ادامه در محور ۲۱متری جی حالت عملیاتی به خود می گیرد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true