×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۱ آذر - ۱۳۹۷  
false
true
دبیر هیات رسیدگی به موسسات تک منظوره معرفی شد

به گزارش شبکه خبری ایرانا به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه معاونت امور هنری با موضوع هنر و آسیب های اجتماعی با حضور پروین داداندیش مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور اجتماعی و مدیران مجموعه معاونت امور هنری برگزار شد.

در این جلسه سیدمحمدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر توجه به هنر و نقش آن در جامعه گفت: آموزش هنر و برنامه های هنری در شناخت و ادراک بیشتر و عمیق تر موثر است و ضرورت دارد امکانات و فضاهای بیشتری برای هنر فراهم شود. متاسفانه در حال حاضر امکانات هنری، پاسخگوی ضرورت ها نیست.

پروین داداندیش مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور اجتماعی نیز در این جلسه گزارشی از آسیب های اجتماعی در سال های اخیر و راهکارها و برنامه ها برای کاهش آسیب ها ارایه داد و بیان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت های آن برای کاهش آسیب های اجتماعی با برنامه ریزی در حوزه فرهنگ و هنر فعالیت می کنند.

وی افزود: اطلاع رسانی، آموزش و آگاهی بخشی فرهنگ در حوزه های مختلف اجتماع، افزایش سرانه فضاهای فرهنگی در مناطق حاد و حاشیه شهرها، تقویت سرمایه اجتماعی، هدایت و نظارت بر فعالیت فرهنگی در جهت کنترل و پیشگیری از آسیب ها می تواند در حوزه فرهنگ و هنر مورد توجه قرار گیرد.

همچنین در پایان این جلسه از خدمات جلیل صادقی زاده دبیر هیات رسیدگی به موسسات تک منظوره که بازنشسته شده است، قدردانی و حسین شاکری به عنوان دبیر هیات رسیدگی به موسسات تک منظوره معرفی شد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true