×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۳ آذر - ۱۳۹۷  
false
true
فضاهای گفتمانی شهر توسعه می یابد

ایرانا :فضاهای گفتمانی شهر با اجرای نشست های گفتگو در شهر(کتابخانه انسانی ) با هدف توسعه روابط اجتماعی و درک متقابل بین شهروندان در بوستان نیاوران اجرا شد.

به گزارش ایرانا ، مجتبی توسلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان این مطلب اظهار داشت : طرح گفتگو در شهر با هدف جلب مشارکت مردمی و افزایش سرمایه اجتماعی از طریق توسعه فضاهای گفتمانی و عمومی در قالب پاتوق های گفتگوی اجتماعی با مدیریت شهروندان فعال و با تجربه، افراد متخصص و سازمان های مردم نهاد توسط اداره سلامت شهرداری این منطقه یک در حال برگزاری است.
وی گفت : این طرح با شروع مکالمه و ایجاد درک متقابل بهتر بین گروه های مختلف مردم که به طور عادی با هم برخورد و رابطه ای ندارند آغاز می شود و باعث می شود شهروندان از تجربیات یکدیگر استفاده کرده و در انجام امور اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.
معاون شهردار منطقه یک تصریح کرد: در این طرح که به کتابخانه انسانی نام گرفته به جای خواندن و ورق زدن کتاب های مختلف ، به مدت نیم ساعت پای حرف های یکی از شهروندان نشسته و به داستان زندگی او گوش می کنید تا تجربه و قصه زندگی او را بشنوید و تفاوتش با خواندن یک کتاب این است که می توانید با نویسنده اش صحبت کنید، سوال بپرسید و بیشتر بدانید.
توسلی افزود : این طرح از دوم لغایت نوزدهم مرداد ماه در بوستان نیاوران اجرا می شود و هر روز یک موضوع سلامت محور در نظر گرفته شده و پیرامون آن با حضور شهروندان بحث و گفتگو می شود لذا علاقمندان می توانند از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ در این بوستان حضور یابند و در مباحث مطرح شده مشارکت کنند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true