×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳ اسفند - ۱۳۹۷  
false
true
مهم ترین آسیب های اجتماعی کشور/وضعیت آزار و اذیت کودکان

حبیب‌الله مسعودی فرید، در گفتگو با خبرنگار مهر، بر ضرورت تشکیل شورای اجتماعی تهران به منظور ارائه راهکارهای مقابله با آسیب های اجتماعی، تاکید کرد و گفت: با توجه به برگزاری جلسات شورای اجتماعی کشور، تصمیات خوبی اتخاذ شده و وظیفه هر دستگاه و سازمان مشخص شده و در همین راستا، سازمان بهزیستی نیز تعهداتی دارد.

وی با عنوان این مطلب که شرایط اقتصادی و اعمال تحریم‌ها باعث افزایش آسیب‌های اجتماعی در کشور شده است، افزود: دستگاه‌ها باید توجه بیشتری به معیشت و سلامت احاد جامعه داشته باشند.

به گفته مسعودی فرید، مهم ترین آسیب های اجتماعی در شرایط فعلی بحث خشونت، اعتیاد و نبود نگاه سیستمی در برنامه ریزی کشور است که این موارد باید در دستور کاری شورای اجتماعی کشور قرار بگیرد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با تاکید بر انجام برنامه ریزی برای مسائل اقتصادی و آموزشی در کشور، تصریح کرد: در حوزه مقابله با آزار و اذیت کودکان باید به خانواده‌ها اطلاع رسانی شود تا نسبت به این موارد آگاه شوند.

مسعودی فرید، به میزان آزار و اذیت کودکان در کشور اشاره کرد و گفت: هرچند به لحاظ آماری، وضعیت آزار و اذیت کودکان در کشور ما نگران کننده نیست، اما اثرگذاری و ماندگاری این نوع آسیب ها، بالاست.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true