×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۶ آبان - ۱۳۹۷  
false
true
کسب رتبه نخست توسط بانک آینده در اعطای تسهیلات به بنگاه¬های کوچک و متوسط (SMEs) در استان‌های البرز و گلستان

ایرانا :براساس گزارشات مأخوذه از سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک آینده در سال ۱۳۹۶، موفق شد؛ در استان­ های البرز و گلستان، رتبه نخست پرداخت تسهیلات مستقیم، از محل منابع داخلی خود، به واحدهای کوچک و متوسط را از آن خود کند.

به گزارش ایرانا ، بانک آینده در سال ۱۳۹۶، به ­منظور مشارکت فعالانه در افزایش تولید کالاهای داخلی و ایجاد اشتغال،کلیه شعب خود در سراسر کشوررا مکلف نمود تا درجهت پرداخت تسهیلات مورد نیاز به تولیدکنندگان به ویژه خُرد و متوسط، فعالیت گسترده‌ای داشته باشند. براساس ارزیابی وزارت کشور، رتبه نخست در بین بانک‌های خصوصی را کسب کرده است.

بانک آینده، علاوه بر بنگاه­ هایی که ازطریق کارگروه­‌های تسهیل ورفع موانع تولید استانی به بانک معرفی می­ شدند؛ تلاش کرد؛ با بازاریابی مستقیم، واجدان شرایط دریافت تسهیلات تولیدی در استان‌های مختلف را نیز شناسایی و در تأمین مالی آنان، مشارکت کند. اعطای تسهیلات به این تولیدکنندگان که درصدد راه‌اندازی و توسعه بنگاه‌های کوچک و متوسط بودند؛ با شرایط ساده و با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار، در سریع­ترین زمان ممکن، صورت گرفته است.

براساس گزارشات مأخوذه از سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک آینده در سال ۱۳۹۶، موفق شد؛ در استان­ های البرز و گلستان، رتبه نخست پرداخت تسهیلات مستقیم، از محل منابع داخلی خود، به واحدهای کوچک و متوسط را از آن خود کند. تسهیلات پرداختی به واحدهای مذکور در استان‌ البرز،به مبلغ بیش از ۱٫۶۶۸(یک هزار و ششصد و شصت و هشت) میلیارد ریال و در استان گلستان، به مبلغ ۱٫۵۵۵(یک هزار و پانصد و پنجاه و پنج) میلیارد ریال بالغ شده و پرداخت تسهیلات در استان تهران نیز به میزان۵٫۶۸۷(پنج هزار و ششصد و هشتاد و هفت) میلیارد ریال بوده که در این استان،بانک آینده به رتبه دوم پرداخت بین بانک‌ها، دست یافته است.

بانک آینده افتخار دارد؛ در سال ۱۳۹۶، تعداد ۲۶۳بنگاه کوچک و متوسط را با رقمی بالغ بر ۱۰٫۸۱۷(ده هزار و هشتصد و هفده) میلیارد ریال، در ۲۰(بیست) استان کشور تأمین مالی نموده و براساس ارزیابی وزارت کشور، رتبه نخست در بین بانک‌های خصوصی را کسب کرده است.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true