×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۰ آذر - ۱۳۹۷  
false
true
مدال نقره جودوی تیمی بازی های پاراآسیایی به ایران رسید

 به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی،  در این دیدار رضا غلامی جودوکار نابینای وزن منهای ۶۶ کیلوگرم کشورمان در مسابقه نخست با نتیجه یک بر صفر برابر لی می  شکست خورد او به خاطر مصدومیت ده ثانیه پایانی مسابقه را ادامه نداد.  در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم  علی عباس نژاد برابر یانگ سو قرار گفت و در نهایت با امتیاز ایپون تن به شکست داد.

در ادامه رقابت تیمی جودو بین  ایران و کره جنوبی سید امید جعفری در برابر رقیب کره ای در  وزن ۸۱ کیلوگرم قرار گرفت و در کمتر از یک دقیقه با امتیاز ایپون تن به شکست داد  و با این شکست شانس ایران برای  برای کسب مدال عملا از بین رفت و دو دیدار دیگر این رقابت جنبه تشریفاتی پیدا کردند.

کره ای ها در این دیدار به چهار وزن شرکت کرده بودند و به همین خاطر وحید نوری جودو کار وزن منهای ۹۰ ایران بدون حضور در مسابقه برنده اعلام شد. در دیدار پنجم و وزن +۱۰۰ کیلوگرم محمدرضا خیرالله زاده برابر جودو کار سنگین وزن کره ای قرار گرفت و توانست حریف خود را با امتیاز ایپون شکست دهد.

به این ترتیب کره جنوبی با نتیجه ۳ بر ۲ فاتح رقابت نهایی مسابقات تیمی جودو نابینایان و کم بینایان سومین دوره بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۷ جاکارتا شد و مدال طلای این دوره از بازی ها را از آن خود کرد.

 رضا غلامی در وزن منهای ۶۶، .علی عباس نژاد در منهای ۷۳، امید جعفری در منهای ۸۱، وحید نوری منهای ۹۰ و محمدرضا خیرالله زاده +۱۰۰ نفرات اصلی تیم ایران در این دوره از مسابقات بودند. مربی این تیم بر عهده محمدرضا حاج یوسف زاده بود. تیم ملی جودو نابینایان پبش از دیدار نهایی در نخستین دیدار خود برابر قزاقستان با نتیجه ۴ بر  یک  و در نیمه نهایی این دوره از مسابقات با نیجه پنج بر صفر برابر مغولستان به پیروزی رسیده بود.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند:

۱-  شاهین ایزدیار – شنا
۲- ساره جوانمردی – تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ – رقیه شجاعی – تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری – پرتاب دیسک
۵ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار – شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ – امیر جعفری – وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ – عذرا مهدوی کیا – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ – وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ – مهدی اولاد – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ – محمدرضا احمدی – پرتاب وزنه 
۱۲ – ساره جوانمردی – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ – شاهین ایزدیار – شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ – فرزاد سپهوند – دوومیدانی – پرتاب دیسک
۱۵ – روح الله رستمی – وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ – بتول جهانگیری – پرتاب وزنه کلاس F۳۳
۱۷- حسین خرسند امیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- مهدی اولاد در  پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ – تیم شطرنج استاندارد بانوان
۲۰ – عاطفه نقوی – شطرنج
۲۱ – امید کریمی – شطرنج
۲۲ – علیرضا مختاری – دوومیدانی
​۲۳ – هاشمیه متقیان – دوومیدانی
​۲۴ – وحید نوری – جودو
​۲۵- محمدرضا زندی – تیروکمان کلاس W۱
​۲۶-  احسان موسی نژاد – جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم
۲۷- شاهین ایزدیار – ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹
۲۸ – عارف بهاروند – ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۶
۲۹ – عارف بهاروند – پرتاب وزنه کلاس F۳۶
۳۰ – شاهین ایزدیار – ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰
​۳۱ – مهناز امینی – پرتاب نیزه
۳۲ – امید ظریف صنایع – ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳ 
​۳۳ – تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان
۳۴ – آرزو حکیمی – پرتاب وزنه
۳۵- مهدی علیزاده
۳۶- حامد امیری
​۳۷ – تیم ملی والیبال نشسته مردان

نقره:
۱ – بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه
۲ – جلیل باقری – پرتاب دیسک
۳ – یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ – علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه
۵ – جاوید احسانی شکیب – پرتاب دیسک
۶ – علی الفت نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ – زهرا صالحی – پرتاب نیزه
۸ – هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ – نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ – سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ – سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۲- هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶ 
۱۳- مختاری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
​۱۴ – صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴ 
۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو 
۱۶ – فریبا زنده بودی – شطرنج
۱۷ – تیم شطرنج مردان
۱۸ – تیم شطرنج بانوان
​۱۹ – اسدالله عظیمی – دوومیدانی
۲۰ – نادر مرادی – وزنه برداری
۲۱ – هاشم رستگاری – دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷
۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
​۲۳- جلیل باقری
۲۴ – هاجر صفرزاده – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۲ 
۲۵ – تیم جودو نابینایان

برنز:
۱ – سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
۲ – زهرا برناکی – پرش طول
۳ – حسن جانفشان – تنیس روی میز
۴ – حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ – میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ – رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ – علی امیدی – دو و میدانی
۸ – امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ – داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر
۱۱ – عذرا مهدوی کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ – سولماز بازرگان – پرتاب دیسک
​۱۳ – مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ – حمزه محمدی – وزنه برداری
​۱۵ – مهدی علیزاده – پرتاب وزنه 
​۱۶ – امید ظریف – دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ – فاطمه برقول – شطرنج
۲۰ – لیلا زارع زاده – برنز
​۲۱ – شطرنج نابینایان گروه B۱  آقایان
۲۲ – مجید کاکوش – تیراندازی با کمان
۲۳ – قاسمی – دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷
۲۴ – فرهاد کهریزی – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶
​۲۵ – هاجر صفرزاده – ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲
۲۶ – شیلا حدادی – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵
۲۷- محسن کائیدی

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true