×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۰ آذر - ۱۳۹۷  
false
true
سازمان مدیریت میادین براى ثبت اطلاعات قراردادهاى بالای ٢۵٠ میلیون تومانى پیشقدم شد

ایرانا :مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار در مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید حراست این سازمان با اشاره به تاکید شهردار تهران بر شفافیت در مجموعه شهردارى تهران و دستور ایشان مبنی بر انتشار اطلاعات قراردادهای بالای ۲۵۰ میلیون تومان و با استقبال از تدبیر ایشان گفت: سازمان مدیریت میادین به عنوان مجموعه پیشرو براى ثبت اطلاعات قراردادهاى ٢۵٠ میلیون تومان پیشقدم مى شود.

به گزارش ایرانا ، سید سعید راد افزود: به نیروهاى نظارتى به منزله مشاورانى آگاه و امین نگاه می کنیم و اعتقاد داریم سیستم هاى نظارتى با پیشگیرى از تخلف و گرفتن دست همکاران، مسئولیت حفاظت و صیانت از مجموعه را بر عهده دارند.
در ادامه، مدیر حراست معاونت خدمات شهرى شهردارى تهران از سازمان مدیریت میادین با توجه به در اختیار داشتن بیش از ٢۴٠ میدان و بازار به عنوان یکى از مهم ترین سازمان هاى شهردارى تهران نام برد و گفت: در اوضاع و احوال اقتصادى موجود، نقش و تاثیر این سازمان و میادین و بازارهای تحت پوشش آن، بیش از پیش روشن شد.
رافع جعفریان با تاکید بر اینکه میادین و بازارهاى میوه و تره بار با ایجاد قدرت خرید براى طبقات ضعیف و متوسط جامعه، شرایط سخت اقتصادى را قابل تحمل کردند و اجازه ندادند سبد معیشتى مردم خالى بماند، افزود: سازمان مدیریت میادین در تحمل پذیر کردن مسائل و مشکلات اقتصادی بسیار موثر بوده است.

در پایان این مراسم، از زحمات «رضا اکبرى» مدیر سابق حراست سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار تقدیر شد و «سجاد کاهه» به عنوان مدیر جدید حراست این سازمان معرفى گردید.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true