×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۷ آبان - ۱۳۹۷  
false
true
انتشار شماره تازه «شیوه» با پرونده‌ای برای اورهان پاموک

به گزارش خبرنگار مهر، شماره هفتم از دو ماه‌نامه شیوه به صاحب امتیازی خانه هنرمندان ایران و سردبیری سیدعماد حسینی منتشر شد.

در این شماره از این دوماه نامه و پرونده‌ای کوتاه درباره داریوش شایگان درج شده است که با عنوان «در رثای یک متفکر عاشق» چاپ شده است.

در بخش هنرهای تجسمی پرونده‌ای درباره نازیسم و هنر مدارن منتشر شده است که در آن درباره میزان توجه آلمان هیتلری به هنر مدرن اعم از نقاشی و سینما و هنرهای تجسمی توجه شده است.

در پرونده سینمایی این شماره درباره ظهور نسل جدید سینماگران جوان ایرانی پرونده‌ای منتشر شده است که در آن به کارنامه گروه سیمایی رودفیلم توجه شده است و در کنار آن با فردین‌صاحب‌الزمانی و پیام یزدانی نیز گفتگو شده است. همچنین گفتگو با بهنام بهزادی نیز بخش دیگری از این پرونده است.

در بخش تئاتر از این نشریه با حسین پارسایی و ساناز بیان گفتگویی انجام شده که محوریت آن تازه‌ترین اجراهای تئاتری آنهاست و در ادامه پرونده‌ای نیز درباره کریل چرچیل منتشر شده است.

در بخش ادبیات این دوماهنامه گفتگویی اختصاصی با اورهان پاموک داشته و آن را دستمایه پرونده‌ای درباره این نویسنده کرده است و در بخش موسیقی نیز پرونده‌ای درباره جون بائز و موسیقی اعتراض درج دشه است.

این دو ماهنامه با قیمت ۲۵ هزار تومان منتشر شده است.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true