×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ شهریور - ۱۳۹۸  
false
true
طرح راهبردی حریم تهران در انتظار ابلاغ از سوی استانداری

به گزارش شبکه خبری ایرانا، عبدالرضا گلپایگانی  با بیان اینکه تاکید بر ناحیه محوری در مباحث مدیریت شهری، اقدام مهمی در راستای ارتقای کیفیت فضای شهری است، گفت: در سال های گذشته، اقدامات متکی بر رویکرد ناحیه محوری با محاسن و معایب بسیاری همراه بود.

وی با تاکید بر اینکه یکی از رویکردهای شهرداری تهران در این دوره اتکا به بدنه کارشناسی و مدیریتی شهرداری است، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با روش های خردمندانه به سمت ارتقای روابط بین نواحی و ستاد قدم برداریم.  

گلپایگانی ادامه داد: شعار حناچی «تهران؛ شهری برای همه» است و مبنای اصلی تمامی برنامه ها برقراری عدالت اجتماعی است.

وی تاکید کرد: تحقق این امر نیز با تاکید بر ایجاد شهر زیست پذیر، پررونق و رقابت پذیر، تاب آور و برخوردار از سیستم برنامه ریزی و مدیریتی کارآمد، امکان پذیر است.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در ادامه از اجرای ٨٨ پروژه مناسب سازی در ٢٢ نقطه پایتخت تا پایان سال خبر داد و گفت: متاسفانه بسیاری از ساختمان های دولتی و شهرداری از حیث موضوعات مناسب سازی دچار مشکل اند.  

وی یکی از مشکلات مهم تهران را بحث مدیریت حریم دانست و عنوان کرد: طرح راهبردی حریم در شورای عالی معماری و شهرسازی تصویب شد، اما استانداری برای ابلاغ آن به دستگاه های اجرایی مقاومت می کند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true