×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۶ تیر - ۱۳۹۸  
false
true
نظام اسلامی در چهل‌سالگی در اوج سرزندگی است/در کشور بن‌بست نداریم

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر روز پنجشنبه باحضور سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، زاهدی استاندار، داود محمدی، بهمن طاهرخانی، سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان درمجلس شورای اسلامی، خبرنگاران و فعالان رسانه ای در استانداری قزوین برگزار شد.

محمدرضا نقدی در این مراسم با گرامیداشت عملیات کربلای ۵ گفت: در ۱۹ دی جرقه انقلاب زده شد و شهدایی که آزادی را ندیدند ولی جانشان را فدا کردند با حماسه آفرینی کمک کردند تا انقلاب بماند.

وی بیان کرد: انقلاب امروز به مرز ۴۰ سالگی رسیده وچون حفظ پیروزی از کسب آن مهمتر است باید از آن صیانت کنیم و نگذاریم به آن آسیبی برسد زیرا بسیاری از انقلاب ها به مرز ۴۰ سالگی نرسیدند.

نقدی گفت: رهبری داریم که صد درصد مبانی انقلاب را حفظ کرده اند و در اصول ایستاده اند و ملت هم پیرو ایشان هستند وبااین روش هم چنان ارزشها را حفظ خواهیم کرد و به آیندگان خواهیم سپرد.

انقلاب در اوج سرزندگی و قبراقی است

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: با نگاهی به وقایع کشورهای منطقه می توان دریافت که عراق و سوریه که تا ۹۰ درصد اشغال شده بود و آمریکا و ایادیش که در یمن دنبال کودتا بودند چه سرنوشتی پیدا کردند و هیچ نقشه دشمن به نتیجه نرسید.

وی اظهارداشت: انقلاب توانسته دستاوردهای خود را بدون کمترین عقب نشینی در ۴۰ سالگی حفظ کند و بدون شک مستقل ترین و آزادترین کشور دنیا هستیم به طوری که همه گروهها امروز بدون لکنت زبان عالیترین مقامات را نقد می کنند و هیچ مشکلی برایشان ایجاد نمی شود.

نقدی اضافه کرد: مردم سالاری دینی در کشورمان بی نظیر است و استقلال و آزادی در کشور در جایگاه بالایی است و همه چیز دست مردم است و با جرات می توان گفت انقلاب در اوج سرزندگی و قبراقی است.

وی گفت: رای مردم به ریاست جمهوری با تفویض ولی فقیه رسمیت پیدا می کند و همواره امام حتی وقتی مانند واقعه بنی صدر نگران هستند و آینده نگرانه با آن مخالفند اما به احترام رای مردم آن را تایید کرده اند تا مردم سالاری محقق شود و این روند همچنان ادامه دارد.

نقدی افزود: هرچند ولایت فقیه اختیارات زیادی دارد و برخی معتقدند نباید اینقدر اختیارات باشد اما رهبری و ولایت فقیه شخصیتی دین مدار است و هرگز از مسیر تقوا خارج نخواهند شد.

وی اظهارداشت: تقوی و عظمت ولایت فقیه در این است که به مردم اهمیت می دهند و پایبند مردم سالاری دینی هستند و این که فردی با اینهمه اختیار، حتی ریالی اندوخته ندارد از عظمت انقلاب است.

مدیریت ها مشکل دارد

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآورشد: در چهل سالگی انقلاب هستیم و می پذیریم برخی مدیریتها مشکل دارد که باید اصلاح شود اما هرگز بن بست نداریم و توانسته ایم هر روز سیلی محکمی به آمریکا بزنیم و در سالهای اخیر بیش از ۲۰ پیروزی بزرگ کسب کرده ایم که این موفقیتها در علم، کشاورزی، صنعت، واقعا اعجاب انگیز است و گزارش چهل ساله را در کتابی رونمایی خواهیم کرد.

وی گفت: برخی می گویند همه دنیا رشد کرده و ما هم پیشرفت کرده ایم اما این کجا و آن کجا، کشور مان جلوتر است و برای نمونه در علم رتبه ۱۶، در سلامت ۷۹ کشور را پشت سر گذاشته ایم و در رشته های صنعتی در رده های ۲۰ هستیم و در فناوری نوین در رده های اول قرار داریم.

سردار نقدی بیان کرد: اتفاقات بزرگی در کشور رخ داده و پیشرفتهای قابل توجهی در شرایط سخت و دشوار و با همه تحریم و مخالفتها کسب کرده ایم.

وی گفت: امروز در فرانسه و شیکاگو نا امنی بیداد می کند و آمریکا ۵۰ میلیون گرسنه دارد اما ایران اسلامی که حتی یک روز بدون توطئه را سپری نکرده توانسته به موفقیت های ارزشمندی برسد و آمریکا را منزوی کند.

سردار نقدی اضافه کرد: اگر توطئه ها فهرست شود متوجه می شوید که نقشه دشمنان پایان ندارد، در جنگ هشت ساله با همه قوا به میدان آمدند و در عرصه تروریسم همه جانبه عمل کردند و با ایجاد توده ای ها، منافقان، خلق کرد و کمونیستها تلاش کردند کشور را نا امن کنند اما باز هم نتیجه نگرفتند.

وی گفت:تهاجم فرهنگی راه انداختند وبرنامه های گسترده با میلیونها دلار اجرا کردند اما امسال دو میلیون نفر از کشورمان به کربلا رفتند و دو هزار میلیارد تومان از خودشان هزینه شد تا عشق و ارادت خود را نشان دهند.

سردار نقدی یادآورشد: قرار بود با توطئه دشمنان، نسل جوان با شهید و شهادت قهر کند و سالهاست تهاجم فرهنگی را آغاز و تحریمها را تشدید کردند و دنبال ایجاد قحطی بودند تا مردم قیام کنند، گفتند نانوایی ها تعطیل و بنزین کم می شود اما امروز۴۰ سال با امریکا جنگیده ایم و استکبار مستاصل شده است.

وی بیان کرد: آمریکا امروز  ۲۲ هزار میلیارد دلار بدهی و ۱۰۰۰ میلیارد دلار کسری بودجه دارد و هنگامی که تفنگدارانش را دستگیر می کنیم وحشت می کنند و آنچنان رسوا شده اند که رئیس جمهور آمریکا با ماشین جرات ندارد به کشورها برود و شبانه به عراق آمد و در افعانستان در فرودگاه مذاکره می کند که اوج استیصال است.

سردار نقدی اضافه کرد: به لطف الهی ابرقدرت شرق رسما فروپاشید و ابرقدرت غرب هم اعلام نشده اما دیگر وجود خارجی ندارد و هر چیزی که آمریکا می گوید برعکس می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآورشد: ۲۰ سال است می گویند حزب الله باید خلع سلاح شود، هفت سال است گفتند بشار اسد باید برود، چهل سال اعلام کردند ایران را ساقط می کنند اما امروز چه شده است که مجبور به خروج از منطقه شده و مستاصل شده اند.

وی گفت: امروز آمریکا کشور ورشکسته شده و بیست سال است هیج حرفی برای دنیا ندارد و فرهنگ و اقتصاد ورشکسته دارد و پس از هزینه کردن بیش از ۷ هزار میلیارد دلار در منطقه همه حا شکست خورده است.

رسانه ها آمریکا را سرپا نگهداشته اند

سردار نقدی اظهارداشت: امروز آمریکا فقط با کمک رسانه ها سرپا ایستاده و خود را با رسانه خود را زنده و ما را شکست خورده نشان می دهد تا غمناک شویم و با تصویر سازی غلط وقتی یک دختر نوجوان کتک می خورد، یا قتل و جنایتی صورت می گیرد آن را بزرگ نمایی می کنند تا بگویند فسادو جنایت و رشوه همه جا را گرفته و مردم مستاصل شده اند.

وی بیان کرد: این همه سیاه نمایی و نا امید نشان دادن مردم نتیجه تبلیغ ماهواره ها و رسانه های غربی است تا جوری وانمود کنند که ناتوان هستیم و در شرایطی که در آستانه چهل سالگی انقلاب باید با افتخار جشن بگیریم ما را ناامید کرده اند.

سردار نقدی اظهارداشت: خط مقدم جبهه فرهنگی با شما رسانه هاست و نباید منفعل عمل کنید بلکه باید آگاهانه و واقع گرایانه وارد میدان شوید و چون در خط مقدم جبهه فرهنگی هستید جایگاه خود را بدانید و امیدوارانه وارد کار شوید.

در این مراسم از ۲۸ اثر برتر جشنواره ابوذر تجلیل شد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true