×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ شهریور - ۱۳۹۸  
false
true
رونمایی از یک پروژه اتمی در نمایشگاه ۴۰ سال افتخار و بالندگی

ایرانا : مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اعلام کرد:در ایام نمایشگاه از پروژه انرژی اتمی رونمایی خواهد شد و در این ایام پروسه تولید از اکتشاف تا کاربری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ارائه می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرانا ،نشست خبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور علی‌اصغر جعفری رئیس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و سردار داوود عامری رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات ساختمان شهدای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهارداشت: در این‌ نمایشگاه ۴۰ دستگاه و نهاد لشگری و کشوری در این‌ نمایشگاه دستاوردهای خود را نمایش می دهند.

جعفری ادامه داد: در این نمایشگاه دستگاه های حاضر رونمایی می شوند اما بخش ویژه نمایشگاه سازمان انرژی اتمی تمام روند اکتشاف، تولید و فناوری های صلح آمیز هسته ای کشور را برای نخستین بار به نمایش خواهد گذاشت.

وی با بیان اینکه به منظور بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۰۷ برنامه بین المللی، ملی و استانی طراحی شده است، گفت: در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی که در فضایی به وسعت ۷۵ هزار متر مربع برپا می شود، یک هزار دستاورد دستگاه ها به نمایش در خواهد آمد.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه در حاشیه این نمایشگاه ۲۰ نشست تخصصی نیز برگزار می شود، افزود: هم زمان با مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی شش موزه دفاع مقدس استانی با حضور رئیس جمهوری به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح می شوند.

جعفری افزود: برای این نمایشگاه ظرفیت‌مان محدود بود تا جایی که برخی از متقاضیان درخواست حداکثر ۱۵۰ متر فضا برای معرفی دستاوردهایشان داشتند اما ما براساس ظرفیت‌های موجود فضا در اختیارشان قرار دادیم و از آنها درخواست کردیم که حداقل از امکان گزارش کار عبور کنند و بیشتر به معرفی دستاوردهایشان بپردازند.

وی با بیان اینکه قصد داریم فضای با نشاطی در نمایشگاه ایجاد کنیم گفت: برنامه‌های مختلفی در ایام برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته شده است تا بازدیدکنندگان لحظات خوبی را در کنار خانواده‌هایشان سپری کنند حتی برای کودکان هم برنامه‌های خاصی در نظر گرفته شده تا در کنار سرگرمی و نشاط دستاوردهای انقلاب برای آن‌ها نیز تبیین شود.

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: سفیران همه کشورها به نمایشگاه چهل سال افتخار و بالندگی دعوت شده‌اند. همچنین از همه دستگاه‌ها و نهاد درخواست کردیم اگر همزمان مهمان خارجی داشتند به نمایشگاه دعوت کنند. البته رایزنی‌هایی داشته‌ایم تا در این ایام میزبان گردشگران خارجی باشیم.

وی یادآور شد: در مراسم افتتاحیه همه مسئولان لشکری و کشوری حضور خواهند داشت و حضور یکی از رؤسای قوا و رئیس ستاد نیروهای کل مسلح مهمان ویژه‌مان است.

https://irananews.com:2096/cpsess2425619995/3rdparty/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=13476&_part=3&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

https://irananews.com:2096/cpsess2425619995/3rdparty/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=13476&_part=4&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

https://irananews.com:2096/cpsess2425619995/3rdparty/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=13476&_part=5&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

https://irananews.com:2096/cpsess2425619995/3rdparty/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=13476&_part=6&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

https://irananews.com:2096/cpsess2425619995/3rdparty/roundcube/?_task=mail&_mbox=INBOX&_uid=13476&_part=8&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

 

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true