×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ شهریور - ۱۳۹۸  
false
true
راه اندازی خوابگاه ویژه دانشجویان خارجی/ واگذاری فرآیند تامین و پخت غذای دانشجویان به بخش خصوصی

ایرانا :معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر گفت: برای ایجاد بستر مناسب در جذب دانشجوی خارجی، این دانشگاه اقدام به راه اندازی خوابگاه ویژه دانشجویان خارجی کرده است.

به گزارش خبرنگار ایرانا ، عبدالمجید خشنود عصر امروز در نشست خبری گفت: خوابگاه دانشجویان خارجی این دانشگاه افتتاح شد که این خوابگاه دارای ۸۰ نفر ظرفیت است.

خوشنود درباره مهمترین عملکرد‌های این معاونت بیان کرد: امسال دانشگاه رای اولین بار کل فرآیند تامین مواد اولیه و پخت غذای دانشجویی را به بخش خصوصی واگذار کرد و بطور کلی مطابق نظرخواهی از دانشجویان، نسبت به نرم متوسط رضایتمندی از تغذیه، جایگاه خوبی داریم.

وی با اشاره به بحت خوابگاه‌های دانشگاه ادامه داد: با توجه به آنکه مهر امسال ۱۰۰ دانشجوی ارشد خوابگاه بعنوان ظرفیتی مازاد به ما اضافه شدند مجبور به تغییر نرم کیفیت خوابگاه شدیم، اما چون خوابگاه‌های ما در رده اوب و دوم قرار دارند سعی داریم ترم جاری مجددا نرم کیفیت را به حالت قبل بازگردانیم.

خوشنود با بیان اینکه امسال بیش از ۲ هزار نفر که ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاخ خواجه نصیر است، دانشجو در خوابگاه پذیرش شد، اظهار داشت: بطور کلی دانشگاه خواجه نصیر دارای ۱۰ خوابگاه مجردی و ۳ خوابگاه متاهلی است که دو خوابگاه خودگردان جزو خوابگاه‌های مجردی دسته بندی شده است.

وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام گرفته از سوی این معاونت تصریح کرد: پیگیری و بهره برداری از صندوق قرض الحسنه حمایت از دانشجویان تحت عنوان “نورالهدی” با پیگری صندوق رفاه به نتیجه رسید و در پی آن اعطای وام شرافت (وام بلاعوض) به برخی دانشجویان صورت گرفت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از آغاز طرح تاسیس استخر در خوابگاه دانش ۱ و ۲ خبر داد و گفت: این خوابگاه سالن ورزشی چند منظوره داشت و حال با تاسیس استخر و فضاسازی آنجا، خوابگاهی بسیار مجهز و استاندارد را خواهیم داشت و با این حساب دو بلوک خوابگاهی ما می‌توانث به یکی از خوابگاه‌های نرم ۱ منطقه تبدیل شود.

وی گفت: امسال برای اولین بار از ابتدای ترم جاری یک سرای دانشجویی ۸۰ نفره برای دانشجویان بین الملل متقاضی خوابگاه اختصاص دادیم.

خوشنود با بیان اینکه این خوابگاه مناب برای دانشجویان خارجی محصول به تحصیل در دانشگاه خواجه نصیر است، ادامه داد: سرای دوستی ملل را افتتاح کردیم وکلیه دانشجویان خارجی ما (جز دانشجویان خارجی متاهل که دز خوابگاه‌های متاهلی ساکن هستند) در آنجا اسکان دارند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true