×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۴ شهریور - ۱۳۹۸  
false
true
طرح طراوت دو بخش عرضه و تقاضا را مورد حمایت قرار می دهد

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، پرویز مقدسی در حاشیه بازدید از غرفه بانک صادرات ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با اعلام این مطلب به خبرنگار روابط عمومی این بانک، افزود: با تحقق افزایش سرمایه و استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده در سال «رونق تولید»، بانک صادرات ایران ضمن حمایت از بخشهای مختلف اقتصادی، امکان پرداخت سود مناسب به سهامداران خود را خواهد داشت.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بانک صادرات ایران از فرصت مناسب ایجاد شده در این نمایشگاه برای عرضه تمامی ظرفیت‌های خود در راستای خدمت به اقتصاد کشور استفاده خواهد کرد.

 وی اظهار کرد: بانک صادرات ایران در حوزه پرداخت های الکترونیک با ارائه اپلیکیشن « صاپ» به عنوان کامل ترین نرم افزار پرداخت، شرایط مناسبی را برای استفاده مشتریان و عموم هموطنان فراهم کرده است.

مقدسی توسعه خدمات و محصولات بیمه ای توسط بیمه سرمد را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: شرکتهای ابزاری بانک نیز هم‌راستا با اهداف کلان بانک خدمات متنوعی را تدارک دیده‌اند.

رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران تاکید کرد: نتایج به دست آمده از تلاش‌های صورت گرفته در سال ۹۷و مجموعه برنامه‌های راهبردی بانک در سال‌جاری موجب خواهد شد تا این بانک به جایگاه مناسب هم در بازار سرمایه و هم در اقتصاد کشور ارتقاء یابد.

false
true
true
true

true