×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۸  
false
true
افتتاح رسمی “مرکز پرتو” در ورودی غربی پایتخت

ایرانا :”مرکز پرتو” با مشارکت موسسه “دانشگران رهایی افروز تهران (درا)” ویژه “حمایت و آموزش کودکان کار، خیابان و بازمانده از تحصیل” در سطح ورودی غربی پایتخت با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری منطقه۲۱ افتتاح شد.

به گزارش ایرانا ، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اشاره به خبر فوق گفت: مؤسسه “دانشگران رهایی افروز تهران (درا)” به عنوان یک بنیاد غیرانتفاعی، غیر دولتی و غیر سیاسی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ به صورت غیر رسمی در حوزه پیشگیری از کودک آزاری، درمان، توان بخشی، توانمند سازی و حمایت از کودکانی که مورد آزار جسمی، جنسی، عاطفی و روانی قرار گرفته اند؛ آغاز کرده است.
وی در همین خصوص تصریح کرد: در “مرکز پرتو”؛ آموزش‌های تحصیلی، رایانه، زبان، خلاقیت و … ویژه کودکان و خدمات مشاوره ای ویژه والدین و کودکانی که مورد آزار جسمی، جنسی، عاطفی و روانی قرار گرفته اند، ارائه می شود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۲۱ در ادامه افزود: “مرکز پرتو” در راستای طرح ساماندهی کودکان در معرض آسیب اجتماعی نسبت به ارائه خدمات پیشگیری، روان‌شناختی و توانمندسازی به این کودکان به ویژه کودکان کار و خیابان فعالیت می کند.
معینی کربکندی در پایان خاطرنشان کرد: “مرکز پرتو” با اهدافی همچون توانمندسازی فردی، خانوادگی و اجتماعی کودکان آزار دیده، حمایت و فعالیت در زمینه احقاق حقوق آنها براساس حقوق مندرج در پیمان نامه جهانی حقوق کودکان در سطح منطقه ۲۱ ارائه خدمات دارد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true