×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۰ شهریور - ۱۳۹۸  
false
true
مباحث مربوط به شورایاری ها به دور از هیاهوهای سیاسی بررسی شود

مرتضی طلایی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش که امروز در جلسه بررسی وضعیت شورایاری ها بر اساس اعلام قبلی شرکت نکردید اگر در این جلسه حضور داشتید چه می گفتید توضیح داد:
تشکیلات شورایاری یکی از پایه های اساسی و مهم مشارکت شهروندان در مدیریت شهری است که من، افتخار خدمت در این بخش را در کنار منتخبان مردم داشته ام.

طلایی ادامه داد: تقویت و گسترش حضور این نهاد مردمی، جز با تغییر نگرش مدیران در واگذاری امور شهر به مردم ممکن نبوده و بزرگ ترین آفت این نهاد را نیز طمع سیاست ورزان و استفاده سیاسی از شورایاری و شورایاران می دانم. به شخصه مایل بودم در هر نشستی با این هدف شرکت نموده و نقطه نظرات خود و بسیاری از همکاران شورایاریم را به بوته نقد علمی بسپارم. هر چند باز هم تاکید میکنم که ورود احزاب و نهادها با هدف تاثیر گذاری و برداشت سیاسی، این نهاد را از اهداف خود دور می دارد و نیکوتر است که مباحث مربوط به این نهاد، در فضای علمی، دانشگاهی و رسانه ای، به دور از هیاهوی رایج سیاسی بررسی شود.

وی ادامه داد: اعتماد عمومی مهم ترین سرمایه مدیریت شهری برای ایجاد تحول مثبت است و شورایاری، رکنی اساسی برای توسعه اعتماد و جلب مشارکت عمومی و قوه محرکه کارآمدی به شمار می رود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true