×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸  
false
true
رشد ۹۲ درصدی سود خالص بیمه نوین در سال مالی ۹۷

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، بر اساس اطلاعات منتشرشده روی سامانه کدال سازمان بورس، سود خالص شرکت بیمه نوین از ۲۲۳ میلیارد و ۵۵۹ میلیارد ریال در پایان سال ۹۶ به ۴۲۸ میلیارد و ۸۶۷ میلیون ریال افزایش یافته که رشدی معادل ۹۲ درصد را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش، سود خالص هر سهم شرکت بیمه نوین نیز با رشدی ۹۲ درصدی به ۲۸۶ ریال در پایان اسفندماه سال گذشته رسیده در حالی این رقم در پایان سال ۹۶ معادل ۱۴۹ ریال بوده است.

بر این اساس، بیمه نوین در سال گذشته ۷ هزار و ۷۰۵ میلیارد و ۴۳۲ میلیون ریال حق بیمه تولید کرده و سه هزار و ۵۹۶ میلیارد و ۴۳۰ ریال نیز خسارت پرداخته که حق بیمه تولیدی نسبت به سال ۹۶ معادل ۷۴ درصد و خسارت پرداختی این شرکت حدود ۶۲ درصد بیشتر شده است.

حق بیمه تولیدی شرکت بیمه نوین در سال ۹۶ معادل ۴ هزار و ۴۲۹ میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال و خسارت پرداختی آن در همین سال دو هزار و ۲۲۱ میلیارد و ۵۴۸ میلیون ریال بوده است.

این گزارش حاکی است، جمع دارایی های بیمه نوین نیز با رشدی ۴۷ درصدی از ۸ هزار و ۶۹۹ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال در سال ۹۶ به ۱۲ هزار و ۷۴۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال در سال ۹۷ افزایش یافته است.

شرکت بیمه نوین با نماد نوین و با سرمایه یکهزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی جزو نمادهای فعال در فرابورس ایران است

false
true
true
true

true