×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ مهر - ۱۳۹۸  
false
true
فعالیت جمعیت امام رضایی ها با ۱۰ هزار خادم در مناطق سیل زده

به گزارش خبرنگار مهر، حسین یکتا مسئول ستاد مردمی امام رضایی ها در نخستین جشن سالانه جمعیت امام رضایی ها که عصر امروز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد، اظهار کرد: تشکر می کنم از افرادی که در سیلاب و زلزله های اخیر با کمک های شان جمعیت امام رضایی ها را یاری کردند.

وی افزود: فعالیت اصلی ما از زلزله سرپل ذهاب شکل گرفت و بسیار اعتقاد دارم که رزق ما توسط آقا امام رضا (ع) داده می شود.

وی گفت: روزی که ایجاب می کرد به جبهه رفتیم، روزی که لازم بود در سنگر راهیان نور فعالیت کردیم و امروز هم در قالب قرارگاه جهادی بنیاد کرامت امام رضا (ع) خدمت هموطنان مان در مناطق سیل زده و درگیر با سیلاب هستیم.

فرمانده قرارگاه جهادی بنیاد کرامت امام رضا (ع) گفت: در زلزله بیش از ۳۰۰ کانکس را با کمک های مردمی سرپا کرده ایم و با همین کمک ها حدود ۶۰ واحد مسکونی برای مردمی که خانه هایشان در سیل ویران شده بود ساختیم.

وی تصریح کرد: تصمیم داریم ۱۰ واحد مسکونی هم در سرپل ذهاب بسازیم تا ۱۰ خانواده ای که هنوز در آنجا مسکن ندارند، صاحب مسکن شوند.

وی افزود: ۶.۵ میلیارد تومان کمک مردمی و ۷.۵ میلیارد کالا برای زلزله زدگان از سوی شما مردم توسط جمعیت امام رضایی ها جمع آوری شد.

یکتا اظهار کرد: همچنین در استان های گلستان، لرستان و خوزستان مبلغی حدود ۷ میلیارد تومان کمک برای مردم درگیر با سیلاب از سوی مردم جمع آوری شد.

وی تاکید کرد: ۳.۵ میلیارد کالا کمک های مردمی برای مردم مناطق سیل زده جمع آوری شد و باید بگویم جمعیت امام رضایی ها در مناطق سیل زده با ۱۰ هزار خادم به هموطنان خودشان کمک کردند.

وی افزود: همچنین در پلدختر عروسی ۲۰ زوج جوان را به تازگی برگزار کردیم.

فرمانده قرارگاه جهادی بنیاد کرامت امام رضا (ع) ادامه داد: قصد داریم با رقم ۱۰ میلیارد تومان شروع به ساخت خانه ها در روستای چم مهر کنیم.

یکتا خاطرنشان کرد: ما در روستایی وارد نمی شویم مگر برای آبادی آن روستا برنامه دوماهه ای داشته باشیم.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true