×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۴ آذر - ۱۳۹۸  
false
true
رانندگان ” خطوط اتوبوسرانی” منطقه۲۱ مبانی و اصول ایمنی ترافیکی را فرا گرفتند

ایرانا :معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه۲۱ از آموزش نکات خط سفید و قوانین جدید ترافیکی به رانندگان “خطوط اتوبوسرانی” این منطقه به منظور ارتقای سطح فرهنگ صحیح ترافیکی در حین رانندگی و همچنین افزایش مهارت علمی و عملی رانندگان خبر داد.

به گزارش ایرانا ، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: رانندگان “خطوط اتوبوسرانی” منطقه۲۱ با حضور در دوره آموزشی-توجیهی قوانین و مقررات ترافیکی که به همت “اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور منطقه۲۱” برگزار شده بود، با مبانی و اصول ایمنی به هنگام رانندگی بیشتر آشنا شدند.
وی در ادامه یکی از شاخصه های مهم نظم پذیری جوامع را میزان تعهد افراد به مقررات راهنمایی و رانندگی دانست و افزود: از آن جا که فرهنگ را می‌توان مجموعه رفتار یک جامعه در امور گوناگون تعریف کرد، رفتار مردم و دید آنان نسبت به اهمیت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را نیز می توان فرهنگ ترافیکی لقب داد.
سالمی در همین خصوص یادآور شد: در پایان برگزاری این دوره آموزشی-توجیهی، از سطح ایمنی اتوبوس های مشغول به کار در خطوط مختلف این منطقه و همچنین صحت مدارک رانندگان نیز اطمینان حاصل شد.
لازم به ذکر است؛ در پایان جلسه آموزشی-توجیهی قوانین و مقررات ترافیکی، رئیس آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور منطقه۲۱ ضمن گفتگو و تبادل نظر با فراگیران، به سوالات آنان در زمینه های قوانین راهنمایی، رانندگی و ترافیکی پاسخ داد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true