×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۳۹۹  
false
true
سازمان مدیریت پسماند شهردارى تهران صاحب شخصیت کارتونى می شود

ایرانا : معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان مدیریت پسماند از طراحی کاراکتر و شخصیت کارتونى در ادامه کمپین #پس_ از _این برای این سازمان خبر داد.

به گزارش ایرانا ، نرگس رجایی با تاکید بر تجربه موفق تولید انیمیشن های آموزشی در دو دهه گذشته خاطرنشان کرد: اگر خلق کاراکتر، هنرمندانه باشد می تواند برقراری ارتباط با مخاطب کودک و نوجوان و حتی بزرگسال را تسهیل کند.
او با تاکید بر اینکه جلسات خلاقه و شخصیت پردازی به پایان رسیده و در حال حاضر در مرحله اجرای گرافیگی این کاراکتر هستیم، اعلام کرد: پس از طراحی و ایجاد کاراکتر، کلیه تولیدات آموزشی همانند انیمیشن، موشن گرافی، پوستر، کتاب های آموزشی و سایر تکنولوژی های یادگیری با محوریت کاراکتر، ایجاد شود.
رجایی اضافه کرد: افزایش جذابیت در برقراری ارتباط با مخاطب، انتقال پیام توسط شخصیت محبوب شهروندان، ابتکار عمل در نشان دادن افعال، عادات و رفتارها از مهمترین اهداف مورد انتظار در این برنامه است.
او با اشاره به اجرای موفقیت آمیز فاز یک و دو کمپین #پس_ از_این اظهار کرد: فاز سه این کمپین به زنان خانه دار اختصاص دارد که کاهش رطوبت پسماند های تر، تنظیف پسماندها، کم حجم سازی، خرید سبز، کاهش تولید پسماند و استفاده مجدد از محور های این بخش بوده و در این خصوص آموزش و اطلاع رسانی می شود.
رجایی با بیان اینکه فاز اول این کمپین با شروع ماه محرم و مراسم عزاداری این ایام، در سطح شهر تهران آغاز شد، اظهار کرد: در این فاز، ۱۱ اینفوگرافی و موشنگرافی مختلف در راستای آموزش مدیریت پسماند به هیات ها و عزاداران حسینی در شبکه های اجتماعی توزیع و منتشر شد. همچنین تولیدات کمپین #پس_ از_این بین شهروندان به نحو گسترده اى پخش شدکه مورد استقبال شهروندان، هیات‌ها و تکایا قرار گرفت.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان مدیریت پسماند با بیان اینکه در مرحله دوم کمپین #پس_ از_این، هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید و مهرماه، تولیدات فرهنگی خود را با عنوان”چگونه یک دانش آموز محیط زیستی باشیم؟” منتشر کردیم، تصریح کرد: در این مرحله توجه دانش آموزان، معلمان و اولیا را به سمت نکات پسماندی سوق داده و همچنین مخازن با برچسب های حاوی پیام های آموزشی مرتبط با موضوع کمپین مهر، در حال آماده سازی جهت توزیع در مدارس منتخب شهر تهران است.
او به فرهنگ سازی عمومی در سطح شهر اشاره کرد و افزود: تبلیغات محیطی گسترده ای در سطح و معابر اصلی شهر همانند نصب بنرهای حاوی پیام های فرهنگی را در دستور کار داشتیم که رسانه های ارتباطی و ارگان های مختلف فعال در حوزه مدیریت پسماند در سایر استان ها از طرح های آن استقبال کردند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true