×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۵ آذر - ۱۳۹۹  
false
true
فعالیت‌های سازمان صنعت، معدن تجارت استان تهران در ۶ماهه نخست سال  تشریح شد۹۸

ایرانا :مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران از رشد ۱۸ درصدی صدور مجوز تاسیس واحدهای صنعتی در استان تهران خبر داد.

به گزارش ایرانا ، یدالله صادقی در نشست خبری اصحاب رسانه دررابطه با فعالیت‌های سازمان صنعت، معدن تجارت استان تهران در ۶ماهه نخست سال ۹۸، اظهار داشت:
ما دربخش‌های سرمایه‌گذاری صنعتی از جمله در ارائه خدمات صنعتی برای بهره‌برداران و صنعت‌کاران، فعالین حوزه معدن، بخش تجاری که شامل تجار و بازرگانان و شرکت‌های تجاری و کسبه واصناف است فعالیت‌های متنوع و گسترده‌ای داریم.

وی افزود: همچنین در زمینه استقرار صنایع جدید در استان تهران محدودیت شعاع ۱۲۰کیلومتری را داریم به همین دلیل خیلی از صنایع و رسته‌های صنعتی در استان قابل استقرار نیستند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به مجوز هیأت وزیران برای استقرار واحدهای صنعتی جدید در استان تهران، ادامه داد:
صنایع غذایی، دارو، پوشاک، محصولات سلولوزی وصنایع های‌تک جزو صنایعی هستند که به ما برای استقرار آن مجوز داده شده است.

صادقی در ادامه اظهار داشت:ما در شش ماهه اول سال ۹۷ توانسته‌ایم ۳۶۱ مورد مجوز صادر کنیم همچنین در شش ماهه اول سال ۹۸ نیز ۴۲۷ مورد مجوز و ۱۸ درصد رشد را به همراه داشته‌ایم.

*** افزایش قیمت انواع نان در تهران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در ادامه در خصوص افزایش قیمت انواع نان در تهران اظهار داشت:

با احتساب آرد یارانه‌ای، نان بربری با وزن چانه ۵۱۰ گرمی به قیمت ۱۰۰۰، سنگک با وزن چانه ۵۶۰ گرم معادل ۱۲۰۰، تافتون با وزن چانه ۲۳۰ گرم به بهای ۵۵۰ و نان لواش با وزن چانه ۱۴۰ گرم، به قیمت ۳۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به نرخ انواع نان در نانوایی‌های آزادپز، افزود:
بربری با وزن چانه ۵۸۰ گرم معادل ۱۵۰۰، سنگک با وزن چانه ۶۵۰ گرمی به قیمت ۱۸۰۰، تافتون با وزن ۲۸۰ گرم به بهای ۸۵۰ و لواش با ۱۷۰ گرم وزن چانه، معادل ۴۵۰ تومان عرضه می‌شود.

*** قیمت انواع نان آزادپز

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان ری و شمیرانات از این قیمت‌ها مستثنی هستند، اظهار داشت:
قیمت انواع نان براساس آرد یارانه‌ای در شهرستان‌های استان تهران را به ترتیب بربری با وزن چانه ۵۵۰ گرم به قیمت ۱۰۰۰ تومان، سنگک با وزن چانه ۵۶۰ گرم به بهای ۱۱۰۰، تافتون با وزن چانه ۲۳۰ گرم معادل ۵۰۰ و نان لواش با وزن چانه ۱۵۰ گرم، ۳۰۰ تومان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در پایان درباره قیمت انواع نان آزادپز، اظهار داشت:

بربری با وزن چانه ۵۸۰ گرم به قیمت ۱۳۰۰، سنگک با وزن چانه ۶۵۰ گرمی ۱۶۰۰، تافتون با وزن ۲۸۰ گرم ۸۰۰ و نان لواش با وزن چانه ۱۷۰ گرم معادل ۴۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true