×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۲ خرداد - ۱۳۹۹  
false
true
مهدی رضایی به عنوان مدیرعامل بانک انصار معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، در این جلسه که در آن حسینی عضو هیأت مدیره بانک سپه و رییس هیأت مدیره بانک انصار، رضایی عضو هیأت مدیره بانک انصار ، فرحی عضو هیأت مدیره بانک سپه و جانشین هیأت مدیره بانک انصار و ابراهیمی مدیرعامل سابق بانک انصار حضور داشتند، حسینی ضمن برشمردن شرایط ادغام و ضرورت‌های مرتبط با آن، از زحمات و خدمات ابراهیمی قدردانی کرده و به معرفی رضایی به عنوان مدیرعامل جدید پرداخت.

براساس این گزارش، در این جلسه ابراهیمی نیز گزارش مختصری از موفقیت‌ها ودستاوردهای بانک انصار را در دوره مدیریت خود ارایه داد و برای رضایی آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه جلسه معارفه، رضایی از ابراهیمی قدردانی کرده و سپس به برشمردن اهداف، سیاست ها و برنامه های خود برای مدیریت دوران ادغام پرداخت.

رضایی تصریح کرد: قطعا افتخارات بانک انصار حاصل زحمات مدیران و کارکنان مجموعه ارزشی انصار بوده است و از همگی خواست همچون گذشته در کنار یکدیگر کمک کنند تا این امانت را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج)، مطابق با دستور رهبر معظم انقلاب و با برنامه ریزی و فرآیند محوری به درستی به هدف نهایی خود که همان ادغام در بانک سپه است سوق دهیم.

شایان ذکر است، برگزاری جلسه معارفه پیرو مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک انصار برگزارشد که در آن، مهدی رضایی سرپرست اجرایی موسسه اعتباری ثامن در کنار حسینی، فرحی، سعیدی مدنی و فروتن به عنوان عضو هیأت مدیره جدید بانک انصار انتخاب شده بود.

false
true
true
true

true