×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۲ خرداد - ۱۳۹۹  
false
true
بازدید دانش‌آموزان نخبه وفعال در کانون پرورش فکری از خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، ۱۰ دانش‌آموز نخبه مدارس از مناطق مختلف کشور از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به همراه روابط عمومی این سازمان از شبکه خبری ایرانا بازدید کردند و با خبرنگاران تحریریه و دبیران حوزه‌های مختلف فرهنگ و ادب، هنر، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی… درباره مسائل خبری، پوشش انعکاس وقایع مهم و رویداد بزرگ فرهنگی و اجتماعی صحبت کردند.

دانش‌آموزان فعال در حوزه فرهنگ و هنر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کنار بازدید از تحریریه شبکه خبری ایرانا با محمدحسین دهقان معاون خبر شبکه خبری ایرانا دیدار کردند و تندیسی با عنوان «منشور آینده» را به او اهدا کردند.

بر روی این منشور آمده است: این حرف‌های آینده است.  حرف نویسندگان، هنرمندان، صنعت‌گران، پزشکان، معلمان و سرانجام پدران و مادران آینده‌ای نه چندان دور. حرف کودکانی که قرار است واژه‌ها را از نویسندگان، آفرینشگری را از هنرمندان، ابزارها را از صنعتگران، قلم‌ها را از معلمان و بی‌شک انسانیت و اخلاق را از پدران و مادران و سازندگی آینده را از همه آنها بیاموزند و پلی بنا کنند به سوی آینده‌ای بهتر.

ما زنان و مردان فردایی هستیم که آینده را از امروز در بازی‌های کودکانه تمرین می‌کنیم و در کنار هم مهربانی، صبر و نوع دوستی و احترام به خوبی‌ها را یاد می‌گیریم. ما امروز روی انگشتهای پا می‌ایستیم تا بلندتر دیده شویم و جدی‌تر به چشم بیائیم. گاهی برای ما کتاب می‌خوانید و گاهی خود تمرین خواندن می‌کنیم.

ما امروز قهرمانان قصه‌ها را به یاد می‌سپاریم تا خود قهرمانان ایرانی شادتر و آبادتر باشیم. کودکان ایران اسلامی در سایه ایمان به خدای مهربان و در مسیر آموختن خوبی‌ها و مهارت‌های زندگی شایسته با لبخند و امید قدم به قدم به سوی آینده پیش می‌آئیم. آینده را باید ساخت.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true