×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
تغییر زمان بندی پرداخت سود شرکت بیمه سرمد

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، مهدی مهدوی مدیرعامل بیمه سرمد در نامه ای به سرپرست نظارت بر ناشران بازار پایه فرابورس با اشاره به پذیره نویسی اولیه افزایش سرمایه این شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران، زمان بندی جدیدی را برای پرداخت سود سهام شرکت مربوط به دوره ۱۲ ماه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۷ اعلام کرد.

بر اساس این زمان بندی، سود تمامی سهامداران حقیقی مالک تا یک درصد سهام بیمه سرمد، از روز ۳۰ آبان ماه قابل پرداخت خواهد بود که بر این ساس، سود سهامدارانی که اطلاعات حساب آنان موجود است به حساب آنان واریز خواهد شد و بقیه سهامداران نیز می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور و ارائه اصل کارت ملی، سود خود را دریافت کنند.

در عین حال، سهامداران حقوقی مالک تا یک درصد سهام بیمه سرمد نیز از روز ۱۰ آذرماه سال جاری از طریق شماره حساب اعلام شده، سود نقدی خود را دریافت خواهند کرد.

همچنیین سود نقدی سهامداران حقیقی و حقوقی مالک بیش از یک درصد سهام بیمه سرمد نیز تا پایان مهلت قانونی موضوع ماده ۲۴۰ قانون تجارت به شماره حساب اعلام شده از سوی آنها واریز خواهد شد.

این گزارش حاکی است، مجمع عمومی سالیانه شرکت بیمه سرمد، پرداخت ۳۰۰ریال به ازای هر سهم این شرکت را برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۷ به تصویب رساند.
 

false
true
true
true

true