×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۹ مرداد - ۱۳۹۹  
false
true
معرفی اعضای هیات مدیره بیمه رازی

به گزارش پایگاه خبری ایرانا و به استناد مصوبۀ مجمع عمومی عادی روز دوم مهرماه ۹۷ و جلسۀ هیات‌ مدیره روز  30 مهرماه 97 اسامی اعضای هیات ‌مدیره بیمه رازی و نمایندگان آنها و سمت هریک اعلام شد.

بر اساس این اطلاعیه،  بهمن یزدخواستی به عنوان رییس و عضو موظف هیات مدیره، افشین تیرداد به عنوان نایب رییس  و عضو غیرموظف هیات مدیره، طهماسب مظاهری خورزنی به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره و امیررضا واعظی آشتیانی و سید مجید بختیاری به عنوان اعضای موظف هیات مدیره شرکت بیمه رازی معرفی شده اند.

بر این اساس، سیدمجید بختیاری مدیریت عاملی شرکت بیمه رازی را نیز عهده دار است.

شرکت بیمه رازی بر اساس قانون تأسیس مؤسسات بیمه غیر دولتی مصوب ششم شهریور ۱۳۸۰ مجلس شورای اسلامی و مجوز شماره ۵۱۹۴ روز ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۸۲بیمه مرکزی، با هدف توسعه فرهنگ بیمه، ارتقاای کیفیت خدمات بیمه‌ای و گسترش فضای رقابتی در صنعت بیمه فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی در ایران، از اوایل سال ۱۳۸۲ با سرمایه ۱۴۰،۰۰۰ میلیون ریال آغاز کرد که در سال ۱۳۹۳ و پس از آخرین مرحله افزایش سرمایه این رقم به دو هزار میلیارد ریال رسیده است. 

در سال ۹۲ ترکیب سهامداران این شرکت  تغییر کرد و در شرایط کنونی، مجموعه‌ای از اشخاص حقیقی و حقوقی به عنوان سهامدار شرکت بیمه رازی (سهامی عام) در حال فعالیت هستند.

از آن تاریخ تا امروز، شرکت بیمه رازی توانسته است با استخدام بیش از ۴۷۰ نفر و دایر ساختن ۳۶ شعبه و ۱۰۵۶ نمایندگی عمومی، ۶۵۳ نمایندگی بیمه‌های عمر و همکاری با بیش از ۸۷۴ کارگزاری بیمه، خدمات خود را به سراسر ایران توسعه داده است.

همچنین شرکت بیمۀ رازی برای تضمین تعهدات خود توانسته است از طریق شرکت‌های TRUST INTERNATIONAL- CCR ALGERIA – GIC و FAIR POOL پوشش اتکایی مطمئنی را برای خود فراهم کند.

در طی ۱۶ سال فعالیت این شرکت تعداد بیمه گزاران این شرکت به قریب ۹ میلیون نفر رسیده و حدود ۶۵۰ هزار نفر اشخاص حقیقی و حقوقی تا کنون خسارت دریافت کرده اند.false
true
true
true

true