×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۱ تیر - ۱۳۹۹  
false
true
در هفته تربیت بدنی تهران را به عرصه ورزش همگانی تبدیل می کنیم

ایرانا :شجاع پوریان با اعلام برنامه های هفته تربیت بدنی هیات ورزشهای همگانی استان تهران گفت: تصمیم داریم در هفته تربیت بدنی با انجام همایش های متنوع ورزشی در مکان های مختلف استان تهران ،همه شهرندان را بیشتر از گذشته به سمت ورزش همگانی دعوت نموده و برای نهادینه سازی فرهنگ ورزش کردن تلاش نماییم.

به گزارش ایرانا ، ولی الله شجاع پوریان با تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش با اشاره به شعار امسال این هفته مبنی بر”پیش به سوی ایرانی فعال” افزود: هیات ورزشهای همگانی استان تهران نیز درکنار اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون ورزشهای همگانی با تدارک همایش های متنوع ورزشی،فرهنگی درراستای ارتقای ورزش دراستان تهران گام برمیدارد.

رییس هیات ورزشهای همگانی زمان برگزاری نخستین همایش های ورزشی هفته تربیت بدنی را دوشنبه ۲۹ مهرماه اعلام کرد و گفت: همایشهای ورزش صبحگاهی با حضور مربیان و ورزشکاران و شهروندان تهرانی همزمان در سه بوستان تهرانپارس،سهند و پامچال ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح آغاز و ورزشکاران به انجام حرکات نرمشی و ورزش صبحگاهی می پردازند.
شجاع پوریان یکی از اهداف مهم هیات همگانی استان تهران را توجه به اقلیت های مذهبی خواند و اظهار کرد: درهمین راستا ما با مشارکت اقلیتهای دینی روز دوشنبه ۲۹ مهرماه همایش ورزش همگانی و اقلیتهای دینی را ساعت ۱۶ الی ۱۹ در مجموعه ورزشی ” سی یان” برگزار میکنیم که شرکت دراین همایش برای عموم آزاد است.
وی همایش ورزش همگانی با حضور کمیته های تخصصی ورزشی استان و با مشارکت شهرداری منطقه ۱۱ درروز چهارشنبه ۱ آبان ماه و همچنین همایش ماهیگیری ورزشی در روز جمعه ۳ آبان ماه در مجموعه ورزشی خوارزم را از دیگر ویژه برنامه های تدارک دیده هیات استان در هفته تربیت بدنی بیان کرد وگفت: هدف هیات همگانی استان ترویج ورزش همگانی در همه رشته های این ورزش و زمینه های مختلف دربین شهروندان است و امیدوارم با انجام این همایشها بتوانیم فضایی ورزشی و مناسب را برای حضور خانواده ها در کنار یکدیگر فراهم کنیم و ورزش خانوادگی را در سطح استان تهران گسترش داده تا بتوانیم اینگونه شهری سالم و پرنشاط داشته باشیم.
ولی الله شجاع پوریان با اشاره به ۲۷ حوزه شهرستان استان تهران اظهار کرد: هیاتهای همگانی شهرستانهای استان تهران نیز همایشها و مسابقات متنوع ورزشی و فرهنگی درنظر گرفتند که در این هفته با حضور شهرواندان و ورزشکاران برگزار می شود.
رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران در پایان از کلیه شهروندان شهر تهران و شهرستانهای این استان دعوت کرد تا با حضور دراین همایش ها و مسابقات ساعات خوش و پرنشاطی را درکنار هیات ورزشهای همگانی استان تهران داشته باشند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true