×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۶ خرداد - ۱۳۹۹  
false
true
رشد ۹۷ درصدی سود خالص هر سهم شرکت بیمه ما

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، شرکت بیمه ما با نماد معاملاتی ما، اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریورماه ۹۸ را منتشر کرد که بر اساس آن، سود خالص هر سهم این شرکت بیمه خصوصی، با ۹۷ درصد رشد از ۲۱۴ ریال به ازای هر سهم در پایان اسفندماه ۹۷ به ۴۲۱ ریال به ازای هر سهم در پایان شش ماهه نخست امسال رسیده است.

بر اساس این گزارش، سود انباشته بیمه ما در پایان سال مالی گذشته، ۳۱۴ میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال بوده که با ۹۴ درصد رشد به ۶۱۱ میلیارد و ۷۹۶ میلیون ریال در پایان شهریورماه ۹۸ افزایش یافته است.

بر این اساس، سود خالص این شرکت بیمه ای در این شش ماه، ۹۷ درصد بیشتر شده و از ۳۲۰ میلیارد و ۷۴۳ میلیون ریال در پایان سال ۹۷ به ۶۳۱ میلیارد و ۳۰۴ میلیون ریال در پایان فصل تابستان ارتقا پیدا کرده است.

سود عملیاتی بیمه ما در این مدت ۱۲۴ درصد رشد داشته و ظرف مدت شش ماه از ۲۷۱ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال به ۶۰۹ میلیارد و ۴۸۴ میلیون ریال رسیده است.

این گزارش حاکی است، جمع دارایی های شرکت بیمه ما نیز ۱۸ درصد بیشتر شده و در حالی که در پایان سال گذشته این رقم ۱۸٫۰۹۰ میلیارد و ۷۸ میلیون ریال بوده در پایان شهریورماه امسال به ۲۱٫۳۴۴ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال افزایش یافته است.

درآمد حق بیمه این شرکت بیمه نیز ۷۳ درصد رشد داشته و از ۱٫۶۲۱ میلیارد و ۴۸ میلیون ریال به ۲٫۸۰۷ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال رسیده است.

شرکت بیمه ما در شش ماهه امسال ۱٫۷۵۳ میلیارد و ۳۹۸ میلیون ریال خسارت پرداخت کرده که در مقایسه با خسارت پرداختی ۱٫۱۱۳ میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریالی پایان سال گذشته، ۵۸ درصد رشد داشته است.

بیمه ما در شش ماهه امسال، ۷۱۰ میلیارد و ۲۹۴ میلیون ریال از عملیات بیمه ای خود سود به صورت ناخالص کسب کرده که این رقم در پایان سال گذشته ۳۷۰ میلیارد و ۷۶۲ میلیارد ریال بوده و حاکی از ۹۲ درصد رشد در این زمینه است.


false
true
true
true

true