×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۶ خرداد - ۱۳۹۹  
false
true
خسارات پرداختی به زائران اربعین اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، محمد رضایی با بیان این که این شرکت تاکنون به حدود ۱۳۰۰زائر ایرانی در عراق در حوزه بیمه‌های عمر و درمان خدمات‌رسانی کرده است، افزود: متاسفانه تعدادی از هموطنان‌مان در ایام اربعین در عراق جان خود را از دست دادند که شامل حدود ۷۰فوت عادی و حدود ۵۰نفر فوت بر اثر حادثه بوده است.

وی با اشاره به این که ۱۵۹نفر مصدوم ایرانی در عراق نیز برای ادامه درمان به کشورمان منتقل شده‌اند گفت: به حدود ۱۰۰۰نفر نیز در عراق خدمات درمانی بستری و سرپایی پاراکلینیکی ارائه شده است که پرداخت همه هزینه های آنها طبق قرارداد بر عهده بیمه ایران بوده است.

سرپرست بیمه ایران درباره آمار خدمات درمانی این شرکت در نقاط مرزی داخل ایران نیز گفت: در محدوده داخل مرز ایران تا مرز عراق که زائران دارای پوشش بیمه ایران بوده اند، در استانهای ایلام، خوزستان، کرمانشاه، همدان و لرستان به حدود ۵۰۰۰نفر تاکنون خدمات رسانی شده که حدود ۴۱۰۰مورد مراجعه درمانی سرپایی و بستری بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای ۷۷مورد فوتی در داخل کشور نیز پرونده تشکیل شده است در گفت‌وگو با ایسنا افزود: تا امروز نیز بیش از ۸۰۰پرونده خسارت خودرو اعم از شخص ثالث و بیمه بدنه در نقاط مرزی توسط تیم‌های خسارت سیار و شعب کشیک بیمه ایران تشکیل شده است.

به گفته رضایی، بر اساس قرارداد، بیمه ایران علاوه بر پرداخت هزینه های بستری زائران دارای پوشش بیمه اربعین در بیمارستان های استان های مرزی یا عراق، هزینه های انتقال زائران بیماری که به شهرهای محل اعزام خود منتقل می شوند را نیز پرداخت خواهد کرد.

false
true
true
true

true