×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۱ تیر - ۱۳۹۹  
false
true
تاکنون به حدود ۶۳۰۰ زائر اربعین خدمات‌رسانی کرده‌ایم

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، محمد رضایی با بیان اینکه این شرکت تاکنون به حدود ۱۳۰۰زائر ایرانی در عراق در حوزه بیمه‌های عمر و درمان خدمات‌رسانی کرده است، افزود: متاسفانه تعدادی از هموطنان‌مان در ایام اربعین در عراق جان خود را از دست دادند که حدود ۷۰نفر آنها فوت عادی و حدود ۵۰نفر فوت بر اثر حادثه بوده است.

سرپرست بیمه ایران با اشاره به اینکه ۱۵۹نفر مصدوم ایرانی در عراق نیز برای ادامه درمان به کشور منتقل شده‌اند گفت: به حدود ۱۰۰۰نفر نیز در عراق خدمات درمانی بستری و سرپایی پاراکلینیکی ارائه شده است که پرداخت همه هزینه های آنها طبق قرارداد بر عهده بیمه ایران بوده است.

رضایی با بیان اینکه این شرکت به بازماندگان زائران فوت شده بطور عادی ، ۴۰میلیون تومان غرامت فوت می پردازد، افزود: براساس قرارداد منعقده بازماندگان افراد فوت شده بر اثر حادثه نیز تا ۲۴۰میلیون تومان غرامت فوت و هزینه های درمانی و انتقال پیکر دریافت خواهند کرد.

سرپرست بیمه ایران درباره آمار خدمات درمانی این شرکت در نقاط مرزی داخل ایران نیز گفت: در محدوده داخل مرز ایران تا مرز عراق که زائران دارای پوشش بیمه ایران بوده اند در استانهای ایلام، خوزستان ، کرمانشاه، همدان و لرستان به حدود ۵۰۰۰نفر تاکنون خدمات رسانی شده که حدود ۴۱۰۰مورد مراجعه درمانی سرپایی و بستری بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای ۷۷مورد فوتی در داخل کشور نیز تشکیل پرونده داده شده است، افزود: تا امروز نیز بیش از ۸۰۰پرونده خسارت خودرو اعم از شخص ثالث و بیمه بدنه در نقاط مرزی توسط تیم‌های خسارت سیار و شعب کشیک بیمه ایران تشکیل شده است.

به گزارش ایسنا، به گفته محمد رضائی براساس قرارداد بیمه ایران علاوه بر پرداخت هزینه های بستری زائران دارای پوشش بیمه اربعین در بیمارستان های استان های مرزی با عراق، هزینه های انتقال زائران بیماری که به شهرهای محل اعزام خود منتقل می شوند نیز از سوی بیمه ایران پرداخت خواهد شد.ٰ 

false
true
true
true

true