×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۵ تیر - ۱۳۹۹  
false
true
برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی در غرب کشور با حمایت بانک شهر

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، علی وظیفه با تاکید بر اینکه با تدابیر اتخاذ شده، بانک شهر امسال با ۱۶ باجه جهت ارائه بن کارتهای تخفیف خرید کتاب در نمایشگاه حضور خواهد داشت، افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تعداد ۴۲ هزار فقره بن کات خام به صورت آنلاین و آفلاین با ۲۰ درصد تخفیف در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

وظیفه افزود: همچنین تعداد دو دستگاه خودپرداز ثابت و یک دستگاه خود پرداز سیار ، در دوران برگزاری نمایشگاه در سالن های مختلف مستقر است و به ارائه خدمات خواهد پرداخت.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب تبریز به لحاظ حضور ناشران، وسعت و تعداد بازدیدکنندگان به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کشور محسوب می شود،افزود: براساس آمارهای اعلام شده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در دوران متعدد برگزاری نمایشگاه کتاب هر سال تعداد بازدیدکنندگان بیش از چند صد هزار نفر بوده است.

وظیفه خاطر نشان کرد: نمایشگاه کتاب تبریز در سالجاری در پنج سالن اصلی و بزرگ محل نمایشگاههای بین المللی تبریز با حضور ناشران داخلی و خارجی از ۲۹ مهر تا۴ آبان ، میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

false
true
true
true

true