×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ آذر - ۱۳۹۸  
false
true
جهش ۲۹۳ درصدی سود خالص تجارت الکترونیک پارسیان کیش

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش با نماد بورسی تاپکیش، اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۱ شهریورماه ۹۸ را منتشر کرد که طبق این صورت ها، سود خالص این شرکت از ۸۷ میلیارد و ۴۵۳ میلیون ریال در پایان شهریورماه سال گذشته به ۳۴۳ میلیارد و ۴۹۳ میلیون ریال در پایان تابستان امسال افزایش یافته که نشان دهنده رشدی معادل ۲۹۳ درصد است.

بر اساس این گزارش، سود خالص هر سهم تاپکیش هم با ۲۹۲ درصد رشد از ۲۱۹ ریال به ۸۵۹ ریال به ازای هر سهم ارتقا پیدا کرده است.

سود انباشته پایان دوره تجارت الکترونیک پارسیان کیش در مقطع یادشده نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ نیز ۲۵۲ درصد بیشتر شده و در حالی که این سود در پایان شهریورماه پارسال ۱۰۳ میلیارد و ۷۲۱ میلیون ریال بوده در پایان شش ماهه امسال به ۳۶۴ میلیارد و ۷۶۹ میلیون ریال رسیده است.

سود قابل تخصیص این شرکت نیز از ۱۰۸ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال به ۳۷۹ میلیارد و ۴۱۷ میلیون ریال جهش پیدا کرده که با ۲۵۱ درصد رشد رو به رو بوده است.

این گزارش حاکی است، میزان دارایی های تاپکیش در پایان آذرماه سال گذشته ۲٫۲۷۴ میلیارد و ۷۴۷ میلیون ریال بوده که با ۲۴ درصد رشد عدد ۲٫۸۲۷ میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال را در پایان شهریورماه امسال نشان می دهد.


false
true
true
true

true