×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۹ اسفند - ۱۳۹۸  
false
true
علی جباری، عضو هیات رییسه سندیکای بیمه گران ایران شد

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، پس از تغییرات مصوب شورای عالی بیمه در اساسنامه سندیکای بیمه گران ایران و ایجاد نهاد هیات رییسه در ساختار سندیکا، نخستین انتخابات هیات رئیسه این نهاد برگزار شد.

در این انتخابات که با حضور تمامیمدیران عامل عضو شورای عمومی سندیکا برگزار شد، به ترتیب آرا، علی جباری، ابراهیم کاردگر، مسعود بادین و حجت بهاری فر به عنوان اعضای اصلی هیات رییسه و داریوش محمدی و مینا صدیق نوحی به عنوان اعضای علی البدل هیات رییسه  انتخابات شدند.

بر اساس این گزارش، هیات رییسه سندیکای بیمه گران نیز در نخستین جلسه خود،سیدمحمد کریمی را به عنوان رییس و علی جباری را به عنوان نایب رییس انتخاب کرد.

هیات رییسه از ارکان جدید سندیکای بیمه گران ایران است که طی اساسنامه جدید تشکیل شد و در اداره سندیکا نقش دارد.

هیات رییسه مرکب از دبیرکل و چهار عضو اصلی و دو عضو علی البدل است. اعضای اصلی و علی البدل از بین عالی ترین مقام های اجرایی موسسات عضو، برای مدت دو سال از سوی شورای عمومی انتخاب می شوند و تداوم عضویت افراد مذکور در هیئات رییسه، مشروط به استمرار تصدی آنها در سمت مدیریت عاملی یکی از موسسات عضو خواهد بود.

با توجه به اهمیت و جایگاه صندوق تامین خسارت های بدنی کشور در قانون بیمه شخص ثالث و ارتباط مستمر شرکت های بیمه با این نهاد، سال گذشته عضویت صندوق در سندیکای بیمه گران ایران مورد پذیرش قرار گرفت.

false
true
true
true

true