×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۵ آذر - ۱۳۹۹  
false
true
زنگ بیمه، حرکتی هوشمندانه از رییس کل بیمه مرکزی بود

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، متن  پیام محمدابراهیم تحسیری به شرح زیر است:

درود بر شما آینده سازانی که با نوآوری، کوشش و خلاقیت خواهید توانست آرامش و امنیت را برای نسل بعد به ارمغان آورید.

اما تحقق این مهم در گرو حفظ آرامش و تامین امنیت شماست و هیچ می دانید که بیمه می تواند برای شما فرزندان خوب این سرزمین این آرامش را به ارمغان بیاورد ؟

آرامشی شیرین و امنیتی دست یافتنی تا شما و خانواده عزیزتان زیر چتر آن با فراخ خاطر و آسودگی اهدافتان را یکی پس از دیگری رقم زنید.

آن زمان که با قهر طبیعت ، سیل ، زلزله و طوفان های خشمگین ، زمین و خانه ، شهر و روستای ما را فرا می گیرد،نمی ترسیم چرا که بیمه ساختمان‌ها، خانه ها، مدارس، پل و جاده های ما را پوشش می دهد تا دوباره خانه ای نو و شهری آباد داشته باشیم.

و … آن زمان که خودرو، کارخانه، کارگاه و سرمایه پدران و مادران و بستگان عزیزتر از جان ما با خطر و خسارتی روبرو می شود، نمی ترسیم چرا که بیمه همه این خطرات را پوشش می دهد.

پس با خیالی آسوده سفر می کنیم، تجارت می کنیم، خانه می سازیم و … زیرا آگاهیم که شرکت های بیمه در قبال دریافت حق بیمه، از مال و جان خانواده ما حفاظت می کنند.

عمرمان را با آسایش و آرامش سپری می کنیم چراکه می دانیم، پوشش بیمه ای با نام بیمه عمر و مستمری می تواند در ناخوشی ها ، بیماری ها و حتی دوران پیری کنار ما باشد و گذر عمر برایمان شیرین شود.

عزیزانم از اینکه امروز به عنوان یک عضو صنعت بیمه کشور در کنار شما هستم تا برای شما از مزیت ها و فواید بیمه بگویم.

خوشحالم، چرا که معتقدم اگر شما نسل امروز با فرهنگ بیمه و اهمیت دریافت انواع پوشش های بیمه ای مانند بیمه سیل، زلزله، آتش سوزی ، بیمه درمان، حوادث، بیمه خودرو و بیمه های عمرآشنا شوید، در سایه دسترسی به آرامش و آسایش می توانید برای آیندگان نیز این آرامش را هدیه دهید.

شرکت بیمه معلم با ارایه پوشش های بیمه حوادث برای دانش آموزان تلاش کرده است تا محیطی امن در مدرسه برای شما فراهم کند.

امیدوارم این امنیت در کل مراحل زندگی شما آینده سازان فردا تسری یابد.

false
true
true
true

true