×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۲ تیر - ۱۳۹۹  
false
true
آموزش های شهروندی” ؛ محور اصلی برنامه های فرهنگی در سرای محله های منطقه۲۱ است

ایرانا :معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ از توجه ویژه سرای محله های این منطقه به مبحث مهم آموزش های شهروندی؛ به عنوان راهی برای کاهش آسیب های شهری، اجتماعی و پیشرفت جامعه خبر داد.

به گزارش ایرانا ، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه یکی از اولویت های اصلی این معاونت را توجه ویژه به مبحث آموزش های شهروندی و جایگاه مهم آن در جوامع امروزی دانست و گفت: به منظور ترویج الگوی رفتارهای صحیح و توسعه اجتماعی در میان افراد جامعه و همچنین ترغیب آنها به مشارکت حل معضلات شهری و اجتماعی، برنامه های متنوعی با محوریت موضوعی آموزش شهروندی در سطح محلات و نواحی ۳گانه منطقه۲۱ اجرا می شود.
وی در ادامه افزود: اجرای برنامه های متنوع در حوزه آموزش های شهروندی در سرای محله های سطح منطقه۲۱ نشان گر پویایی، توجه ویژه و اهتمام تمام همکاران ما در حوزه اجتماعی است که امیدوارم با تلاش آنها بتوانیم در پیشرفت و توسعه جامعه مثمرثمر باشیم.
معینی کربکندی در ادامه از اجرای برنامه های متنوع با محوریت فرهنگ سازی سبک زندگی سالم در محلات منطقه۲۱ خبر داد و خاطرنشان کرد: موضوع سبک زندگی سالم؛ امروزه یکی از مقوله هایی است که به آن توجه کمتری شده و ترویج آن در میان افراد جامعه یک امر الزامی و ضروری می باشد، از همین رو برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع سبک زندگی سالم به صورت مستمر در دستورکار این معاونت قرار دارد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ در پایان یادآور شد: در کارگاه های سبک زندگی سالم؛ شرکت کنندگان با الگوهای صحیح رفتاری، سبک زندگی اسلامی، چگونگی برخورد با اعضای خانواده و دیگر افراد جامعه، راه های شاد زیستن و چگونگی مواجهه با مشکلات و پشت سر گذاشتن بحران های زندگی آشنا می شوند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true