×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۹  
false
true
ششمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین المللی زخم و تامین بافت ۲۸ الی ۱ آذر ماه برگزار می شود

ایرانا :دبیر اجرایی ششمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین المللی زخم وتامین بافت با اشاره به همکاری کشورهای ترکیه، پاکستان و آلمان در حوزه زخم و تامین بافت با ایران گفت: از ۴۵۰ مقاله رسیده به دبیر علمی کنگره ۲۱۰ مقاله اکسپت شدند و مدعوانی از کشورهای پاکستان، ترکیه، آلمان، لبنان، کانادا و آمریکا در کنگره حضور خواهند داشت.

به گزارش ایرانا ، رضا حسین زاده در نشست خبری ششمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین المللی زخم و تامین بافت زمان برگزاری این کنگره را ۲۸ الی ۱ آذر ماه عنوان کرد و گفت: این کنگره در محورهای مختلفی مشغول جذب مخاطب است و به ویژه در حوزه‌های بالینی، پایه و فنی و مهندسی مقالات زیادی دریافت کرده‌ایم.

وی با اشاره به این که ۴۵۰ مقاله به دبیر خانه علمی کنگره ارسال شده است، گفت: در طول کنگره حدود ۹۵ سخنرانی، ۱۴۴ پوستر و ۱۰ کارگاه ارائه شده و ثبت نام چهار کارگاه نیز در کنگره انجام شده اما برگزاری آنها در شرایطی آزمایشگاهی و خارج از کنگره خواهد بود.

دبیر اجرایی ششمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین المللی زخم و تامین بافت با اشاره به حضور ۱۰ سخنران مدعو از کشورهای پاکستان، ترکیه، آلمان، لبنان، کانادا و آمریکا افزود: دو تفاهم‌نامه با کشورهای ترکیه و پاکستان و آلمان که فعالیت‌های شاخصی در حوزه زخم و ترمیم بافت دارند به امضا رسانده‌ایم و این کشورها به صورت علمی و اجرای در حوزه زخم وترمیم بافت با ما همکاری می‌کنند.

وی در پایان با اشاره به برگزاری استارتاپ ویکند در حوزه زخم و ترمیم بافت در تاریخ ۱۴ و ۱۵ آذر ماه یادآور شد: کشور پاکستان بعد از دریافت جایزه نوبل توسط دانشمند جهان اسلام محمد عبد السلام به یک انگیزه وخودباوری بالایی رسیدن که موجب افزایش تحقیقات مستمر کشور پاکستان در زمینه های مختلف علمی از جمله بایوتکنولوژی شد که امروزه می بینیم یکی از کشورهای مطرح در زمینه بیوتکنولوژی کشور پاکستان است. از این رو کنگره زخم نیز با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با یکی از دانشگاه های معتبر پاکستان وهمکاری با دانشکده بیوتکنولوژی دانشگاه عبدالولی‌خان در جهت همکاری علمی-اجرایی با این دانشکده همکاری خواهند داشت و کشور ترکیه نیز فعالیت‌های شاخصی در این حوزه انجام داده و انجمن زخم ترکیه با عنوان یارا در این حوزه با ما همکاری دارند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true