×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۷ تیر - ۱۳۹۹  
false
true
سیاست مدون بانک کارآفرین برای حضور در عرصه کسب و کار دیجیتال

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، فریبرز قربانیان مدیر فناوری اطلاعات بانک کارآفرین در خصوص اهمیت پنجمین همایش تراکنش ITE ۲۰۱۹و برنامه‌های این بانک برای حضور پیشتازانه در عرصه صنعت بانکداری‌ کشور، با اعلام این مطلب خاطرنشان کرد: این نمایشگاه بزرگ‌ترین گردهمایی فعالان حوزه‌های مختلف از جمله شرکت‌های پرداخت و استارت‌آپ‌ها است. بنابراین به عنوان یک بانک فعال در حوزه بانکداری دیجیتال، باید حداکثر استفاده را از حضور فعالان این حوزه در کنار یکدیگر به عمل بیاوریم.

قربانیان خاطرنشان کرد: با توجه به این که بحث تحول در بانکداری دیجیتال در دستور کار بانک‌های دولتی و خصوصی قرار دارد و با توجه به نتایجی که از چهار دوره پیشین برگزاری این نمایشگاه حاصل شده است، حضور در پنجمین دوره از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است. برگزاری سمینارهای تخصصی و فنی در حوزه‌های بانکی و دیجیتالی دلیل دیگر اهمیت پنجمین دوره این رویداد است.

مدیر فناوری اطلاعات بانک کارآفرین در ادامه افزود: با توجه به این که بانک کارآفرین برنامه بلندمدت و استراتژیک در حوزه فناوری‌های بانکی را در دستور کار دارد و متناسب با تغییرات به وجود آمده در فناوری‌های بانکی، در صدد توسعه این بخش می‌باشد، حمایت از این رویداد بانکی را مدنظر قرار داده است.

گفتنی ‌است نمایشگاه تراکنش ITE ۲۰۱۹با هدف انتقال دانش فنی و توسعه فناوری‌های نوین و به همت مرکز فابا، از ۲۸تا ۳۰آبان سال جاری برگزاری می‌شود. بانک‌ها، شرکت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و ارائه‌کنندگان راهکارهای فناورانه، صنایع مالی بیمه، بورس و بازار مالی از جمله بخش‌های فعال در نمایشگاه تراکنش ایران هستند.

بر اساس این گزارش در مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران، از چهار چهره موثر و ماندگار در صنعت بانکداری و فناوری تقدیر به عمل آمد.


false
true
true
true

true