×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۲ تیر - ۱۳۹۹  
false
true
مسئولیت انتخاب داورزنی برعهده ۲۶ نفر است/ حساسیت‌ها بیشتر می‌شود

محمدرضا رشیدی یکی از کاندیداهای انتخاب فدراسیون والیبال پس از پایان مجمع و انتخاب داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: برگزاری مجمعی که از قبل نتیجه آن مشخص است اصلا انتخابات نیست و اسمش چیز دیگری است.

* رسالتم را انجام دادم
وی در ادامه درباره تاثیر صحبت هایش در مجمع و ۲۶ رای داورزنی از ۴۱ رای ماخوذه گفت: به هر حال مدیری که ۱۲ سال در این رشته حضور داشته است کارنامه کاری اش موجود است. امیدوارم مطالبه گری ها باعث شود این روند تسریع پیدا کند. حداقل اگر اینگونه شود من به رسالت خود رسیده ام.

* به دلیل حاشیه‌ها از والیبال رفتم
رشیدی درباره سابقه خود در والیبال گفت: در سال ۵۹ در شانزده سالگی وارد والیبال شدم. در تیم های والیبال از جمله پاس حضور داشتم اما به دلیل همین حاشیه ها از والیبال فاصله گرفتم وگرنه قرار بود جای حضورم در سایر فدراسیون ها در والیبال حضور داشته وخدمت کنم که حاشیه ها اجازه نداد.

* از من ابا داشتند
وی افزود: من به عنوان نایب رئیس ووشو، رئیس  فدراسیون نابینایان و مشاور رئیس سازمان سالها در ورزش حضور داشته ام اما یک عده از حضور من در والیبال ابا داشتند و به حاشیه سازی روی آورده اند. چون خیلی به ایجاد حاشیه علاقه ای نداشتم از والیبال رفتم.

* مسئولیت انتخاب داورزنی بر عهده ۲۶ نفر است
رشیدی درباره انتخاب داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال گفت: اعضای مجمع به داورزنی رای دادند و مسئولیت مستقیم انتخاب داورزنی برعهده ۲۶ نفری است که به او رای دادند. اگر خدایی ناکرده اتفاقاتی که تا به امروز رخ داده در آینده نیز رخ دهد مسئولیت مستقیم آن برعهده همین ۲۶ نفر است. امیدوارم چالشی که رخ داد در جهت تسریع و رشد صحیح فدراسیون حرکت کند.

* بازگشت داورزنی حساسیت نهادهای نظارتی را بیش تر می کند
وی در پاسخ به این سئوال که پس از صحبت های شما در مجمع، داورزنی اعلام کرد اطلاعات غلط در این مجمع داده شد، دفاع شما از صحبت هایشان چیست، افزود: اطلاعات غلطی نداده ام، فقط گفتم سازمان بازرسی کل کشور حدود ۶ ماه در والیبال مستقر شده است. پرونده تخلفات مالی در دادسرای کارکنان دولت مفتوح است. آیا اینها اطلاعات غلط است؟ من گفتم به دلیل نبود انضباط مالی مسئولان فدراسیون به جای دغدغه فدراسیون و والیبال به مسائلی همچون پرونده های قضایی و بازرسی پرداخته اند. مطمئن باشیم که در آینده این پرونده ها پررنگ تر خواهد شد و این را به یادگار داشته باشید. چرا که پرونده ها مربوط به دوره خود داورزنی است و این پرونده ها تشکیل شده اند. نهادهای نظارتی زمانی که ببنند داورزنی دوباره به والیبال برگشته حتما حساسیت بیشتری خواهند داشت.

رشیدی در پایان گفت: امیدواریم خانواده والیبال از شرایط بوجود آمده بیشترین بهره را ببرند و والیبال ما در جایگاهی که حقش است قرار گیرد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true