×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۵ آذر - ۱۳۹۹  
false
true
صورت های مالی تلفیقی ۶ماهه ونوین منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، بر اساس صورت های مالی تلفیقی ونوین روی سامانه کدال سازمان بورس، این بانک در پایان تابستان سال گذشته به ازای هر سهم ۹۰ ریال زیان ثبت کرده بود که این رقم در پایان فصل گرم امسال به ۷۴۹ ریال زیان رسیده که نشان دهنده رشدی ۷۳۲ درصدی است.

بر اساس این گزارش، جمع درآمدهای بانک اقتصاد نوین نیز در پایان شش ماهه امسال، ۳٫۹۷۵ میلیارد و ۸۳۸ میلیون ریال منفی شده است در حالی که این رقم در مقطع مشابه سال گذشته ۴٫۴۹۸ میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال درآمد مثبت بوده است.

صورت های مالی تلفیقی این بانک خصوصی ۱۳٫۱۳۱ میلیارد ریالی نشان می دهد که ونوین در پایان شش ماهه پارسال ۱٫۱۳۴ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال زیان خالص را به ثبت رسانده بوده که این رقم در پایان شهریورماه ۹۸ به رقم ۹٫۷۶۱ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال زیان افزایش یافته است که رشدی ۷۶۰ درصدی در زیان خالص را نشان می دهد.

زیان قابل تخصیص بانک اقتصاد نوین هم ۱۵۴ درصد نسبت به مقطع مشابه سال گذشته بیشتر شده و از ۶٫۴۵۳ میلیارد و ۷۹۲ میلیون ریال به ۱۶٫۳۹۷ میلیارد و ۴۱۵ میلیون ریال در پایان ماه ششم امسال رسیده است.

این درحالی است که سود حاصل از سرمایه گذاری ها و سپرده گذاری های ونوین ۱۵۲ درصد رشد داشته و از ۱٫۵۱۸ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال در پایان شش ماهه ۹۷ به ۳٫۸۲۱ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال در مقطع مشابه امسال افزایش یافته است.

درآمد کارمزدهای ونوین نیز از ۱٫۹۶۵ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال به ۳٫۰۱۴ میلیارد و ۹۱ میلیون ریال در پایان شهریورماه امسال رسیده که نشان دهنده رشدی معادل ۵۳ درصد است.

جمع دارایی های ونوین نیز بر اساس صورت های مالی تلفیقی از ۴۶۹٫۲۶۷ میلیارد و ۹۵۴ میلیون ریال در پایان سال ۹۷ به ۴۷۹٫۱۴۰ میلیارد و ۳۹۴ میلیون ریال در پایان تابستان ۹۸ رسیده که رشدی دو درصدی را ثبت کرده است.


false
true
true
true

true