×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۹  
false
true
اقتدار نظام جمهوری اسلامی در گرو همفکری و همیاری بیشتر مجموعه ها

ایرانا :به منظور بررسی فعالیت های مساجد پهنه غربی پایتخت و تجلیل از فرماندهان پایگاه های بسیج منطقه۹، نشست فصلی ائمه جماعات و فرماندهان بسیج با حضور امام جمعه موقت تهران، رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، شهردار منطقه۹، رئیس امور مساجد ناحیه شهید مصطفی خمینی(ره) ، فرمانده ناحیه حمزه سید الشهدا(ع)، سرکلانتر ۱۱۹ مهرآباد، مدیران شهری و فرماندهان بسیج برگزار شد.

به گزارش ایرانا ، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران با اعلام این خبر گفت: برای تفاهم بیشتر در راستای مرتفع شدن مشکلات شهری می بایست جلسات به صورت مستمر برگزار شود تا بتوان با مشاوره و هم افزایی میزان رضایت مندی شهروندان را ارتقا داد.
وی با بیان اینکه افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی در گرو همفکری و همیاری بیشتر بین مجموعه هاست گفت: می بایست از منابع موجود در هر مجموعه ای بهره بود و با تمام توان برای بهتر اداره کردن امور کشور گام برداشت.
ابوترابی‌فرد در ادامه اذعان داشت: منطقه۹ از سرمایه ها، ظرفیت ها و موقعیت خوب علما برخوردار است که توانسته در سنگر مردمی مسجد در راستای آگاهی سازی و خدمت به مردم قدم بردارد.
صادق زاده رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران: ایجاد فضای آرامش برای شهروندان با تقویت هماهنگی بین سازمان های اجرایی
حجت الاسلام و المسلمین جواد صادق زاده رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران با تبریک هفته بسیج بیان داشت: ارتباط بیش از پیش و آمادگی بسیج و ائمه جماعات می تواند زمینه ای را فراهم کند تا دیگر نظیر اتفاقات اخیر شاهد خسارات این چنینی به مجموعه شهر و بیت المال و اموال مردم نباشیم و از این رو با تقویت هماهنگی ها میان سازمان های اجرایی می توان فضایی توام با آرامش را برای شهروندان ایجاد کرد.
مفاخریان شهردار منطقه۹: خدمت به شهروندان با همکاری مجموعه شهری و نهادهای مردمی بسیج و سپاه
سید علی مفاخریان شهردار منطقه۹ با اشاره به فرموده امام مبنی بر تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی اذعان داشت: بسیج تنها نهاد مردمی جهان است که در حوزه های فرهنگی، سازندگی و نظامی خدمت می کنند.
وی با بیان این که رشد و بالندگی ایران اسلامی وابسته به شجره طیبه بسیج است اذعان داشت: بسیج و سپاه فرهنگ سازی مشترکی را برای شهروندان به وجود آورده است و می توان حضور آنها را علاوه بر حوزه های امنیتی در فضاهای شهری به خوبی حس کرد که یکی از نمونه های آن را می توان به برف روبی خودجوش پایگاه های بسیج در سال گذشته اشاره کرد که همراهی آنها در کنار مجموعه شهری موجب شد تا شهروندان بتوانند بدون وقفه به سهولت در شهر تردد کنند.
شهردار منطقه۹ به برقراری امنیت در میدان آزادی در تجمع با شکوه مردمی در راهپیمایی ۲۲بهمن اشاره کرد و گفت: همکاری مشترک بسیج و سپاه همواره به برقراری امنیت در برگزاری راهپیمایی باشکوه مردمی ۲۲ بهمن برای میثاق با انقلاب کمک کرده است.
عزیزی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهدا (ع):هدف بسیج خدمت خالصانه به شهروندان
ابراهیم عزیزی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهدا (ع) با اشاره به حضور مخلصانه بسیجیان در ایام اغتشاش ها اظهار داشت: مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری، بسیج با هدف مصون نگه داشتن اموال عمومی شهروندان و خدمت خالصانه به مردم در جریانات اخیر حرکت کرده است.
اصغری رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید مصطفی خمینی (ره): ایجاد پایگاه های بسیج در مساجد رمز توفیق است
حجت الاسلام و المسلمین اصغری رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید مصطفی خمینی (ره) با بیان اینکه تشکیل نهاد مردمی بسیج را امام خمینی (ره) احیا کرد گفت: مسجد محور کار های فرهنگی است و می بایست ایجاد پایگاه های بسیج را در مسجد سرلوحه کار قرار داد؛ چراکه مسجد و بسیج ارتباط تنگاتنگی با هم داشته و توفیق این دو بواسطه نقش جماعت و حضور مردمی در مسجد و بسیج می باشد.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از ۱۰ نفر از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر، جشنواره مسجد محوری (طرح اسوه) و استاد یار نمونه در سالن آمفی تئاتر منطقه۹ تقدیر شد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true