×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
بانک تجارت در آبانماه چقدر وام قرض الحسنه داد؟

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، بررسی فعالیت بانک تجارت نشان از آن دارد که این بانک در آبان‌ماه امسال ۲۶۱هزار و ۹۸۲میلیارد و ۶۶۰میلیون و ۴۰۰هزار تومان سپرده دریافت کرده که بیشترین میزان سپرده‌های دریافتی در این دوره مربوط به سپرده‌های قرض‌الحسنه جاری ریالی، سپرده‌های کوتاه‌مدت و سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی بوده است. در همین مدت میزان سپرده‌های تسویه شده برابر با ۲۵۷هزار و ۶۵۱میلیارد و ۳۳۵میلیون تومان بوده که بیشترین میزان سپرده‌های تسویه شده مربوط به سپرده‌های قرض‌الحسنه ریالی، سپرده‌های کوتاه‌مدت و سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی بوده است.

نکته قابل توجه آن است که در آبان‌ماه بیشترین میزان سود سپرده‌های سرمایه‌ گذاری شده مربوط به سپرده‌های بلندمدت یکساله و سپرده‌های کوتاه‌مدت بوده است که مجموع سود سپرده‌های سرمایه‌ گذاری از ابتدای امسال با بیش از ۹۰درصد مربوط به سپرده‌های کوتاه مدت و سپرده‌های بلندمدت یکساله بوده است.

حال با توجه به آنکه این بانک توانسته در دوره یک ماهه آبان‌ماه بیش از ۲۶۱هزار میلیارد تومان سپرده دریافت کند، در مجموع فقط ۶۶هزار و ۵۳۵میلیارد و ۹۵۴میلیون و ۲۰۰هزار تومان تسهیلات ارائه کرده که بیشترین حجم آن مربوط به مشارکت مدنی، فروش اقساطی و خرید دین بوده است. در همین دوره یک ماهه، بانک تجارت از طریق ارائه تسهیلات درآمدی در حدود ۱۴۳۹میلیارد و ۶۹۶میلیون و ۴۰۰هزار تومان داشته که بیشترین درآمد این بانک از ارائه‌ تسهیلات مربوط به مشارکت مدنی، فروش اقساطی و خرید دین بوده است.

به گزارش ایسنا، لازم به توضیح است که بانک تجارت در آبان‌ماه امسال ۶۴هزار و ۸۲۱میلیارد و ۵۴۸میلیون و ۱۰۰هزار تومان به عنوان بازگشت تسهیلات وصول کرده و بیشترین میزان وصولی این بانک در دوره یک ماهه آبان ماه مربوط به تسهیلات فروش اقساطی، مشارکت مدنی و خرید دین بوده است.

false
true
true
true

true