×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۹  
false
true
مزیت‌های نسبی صنعت بیمه باید پررنگ‌تر شود

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، غلامرضا سلیمانی که در آیین قدردانی از دست اندرکاران برپایی بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه سخن می‌گفت، با اعلام این مطلب افزود: دیدگاه‌های رئیس‌جمهور محترم در خصوص صنعت بیمه و تاکید ایشان بر اهمیت ویژه در پوشش ریسک‌های کوچک و بزرگ، مسئولیت نهاد ناظر و شرکت‌‌های بیمه‌ای را دوچندان می‌کند.

وی همدلی و همگرایی بیمه مرکزی، پژوهشکده بيمه، سندیکای بيمه‌گران و انجمن‌های حرفه‌ای صنعت بیمه را در برپایی این همایش، مثال‌زدنی توصیف کرد و گفت: برنامه‌ریزی دقیق و تلاش برای همگرایی دستگاه‌های مرتبط توسط صنعت بیمه می‌تواند به یک الگوی شفاف مدیریتی در کشور تبدیل شود.

رئیس کل بیمه مرکزی از میزگردهای تخصصی بیمه در این همایش به عنوان سرمایه فکری و دانش فنی صنعت بیمه یاد کرد و گفت: انتشار مباحث تخصصی صنعت بیمه و چالش‌ها و راهکارهای آن می‌تواند نقشه راهی برای توسعه و همگانی‌سازی این صنعت تلقی شود.

وی در پایان، تحلیل و چکیده‌سازی مطالب طرح‌شده در این همایش‌ها را از ماموریت‌های مهم دانست و خواستار انتشار آن در رسانه‌های عمومی شد.

گفتنی است بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه در روز سیزدهم آبان با حضور رئیس‌جمهور، وزیر امور اقتصادی و دارایی، تنی چند از نمایندگان مجلس و فعالان صنعت بیمه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

false
true
true
true

true