×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۰ اسفند - ۱۳۹۸  
false
true
حضور ۶ هزار نفر در آزمون شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی

به گزارش شبکه خبری ایرانا، مصطفی سالاری پس از بازدید از محل برگزاری آزمون فراخوان طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران اظهار داشت: آزمون امروز به صورت همزمان در مراکز استان‌های سراسر کشور و توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

وی افزود: شرکت کنندگان در این آزمون در صورت کسب حدنصاب امتیازات در مصاحبه حضوری نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و با تکمیل طرح شناسائی مدیران آینده تعداد قابل توجهی از همکاران سازمان تأمین اجتماعی که واجد شرایط پذیرش مسئولیت هستند شناسایی خواهند شد.

سالاری از انتصاب افراد برای ۱۱ سمت مدیریتی در هر استان بر اساس طرح شناسایی مدیران آینده خبر داد و گفت: بر اساس دستورالعملی که برای انتصاب مسئولیت‌های مختلف در سازمان تأمین اجتماعی به تازگی صادر شده است، برای انتصاب در بسیاری از مسئولیت‌های دیگر نیز شرکت در آزمون مدیران آینده مورد توجه خواهد بود.

وی افزود: با تکمیل این طرح که در آینده بسیار نزدیک خواهد بود، هر گونه انتصابی در سمت‌های ۱۱ گانه تنها از بین افرادی انجام خواهد شد که در آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی امتیازات لازم را کسب کرده باشند.

مدیر کل و مدیر درمان تأمین اجتماعی استان‌ها، معاون بیمه‌ای و معاون اداری مالی اداره کل، معاون درمان و معاون اداری مالی مدیریت درمان، رئیس بیمارستان، رئیس دی‌کلینیک، رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی و رئیس شعبه تیپ ۱ و ممتاز سمت‌های ۱۱ گانه‌ای هستند که کارکنان سازمان تأمین اجتماعی برای تصدی این سمت‌ها بایستی در آزمون طرح شناسائی مدیران آینده شرکت کنند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true