×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ اسفند - ۱۳۹۸  
false
true
خدمت رسانی در سازمان تامین اجتماعی مهم و با ارزش است

به گزارش شبکه خبری ایرانا، مصطفی سالاری در نشست مسئولین حراست این سازمان در سراسر کشور با اشاره به نقش مهم حراست در سازمان‌ها افزود: جایگاه حراست در صیانت از اموال بیمه شدگان بسیار تأثیرگذار است و از این رو قدردان زحمات و تلاش‌های همکاران این حوزه هستیم.

وی گفت: حراست به عنوان یک مجموعه نظارتی مهم، پیشگیری از بروز تخلفات و حفظ سلامت اداری در سازمان را برعهده دارد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه ۵۲ درصد جمعیت کشور از خدمات این سازمان استفاده می‌کنند، گفت: سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان خدمات متعدد مستمری، درمان و تعهدات کوتاه مدت را ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه برای افزایش اعتبار دفترچه‌های درمانی سازمان تأمین اجتماعی در ماه‌های اخیر تمهیدات لازم پیش بینی و اجرا شده است، تصریح کرد: بیمه شدگان برای دریافت خدمات مورد نیاز به مراکز غیر ملکی این سازمان مراجعه می‌کنند. خدمت دهنده باید مطمئن شود که هزینه‌های خدمات را به موقع دریافت می‌کند. در این صورت خدمات با کیفیت به بیمه شده ارائه و همچنین مراجعه کننده مورد تکریم قرار می‌گیرد.

سالاری افزود: ۶ ماه پیش ۱۰ هزار میلیارد تومان به مراکز درمانی طرف قرارداد دانشگاه‌ها بدهی داشتیم. ۶ هزار میلیارد تومان آن را پرداخت کردیم و برای پرداخت مابقی آن برنامه ریزی شده است. امروز پرداخت سازمان تأمین اجتماعی به مراکز درمانی طرف قرارداد دانشگاهی و غیر دانشگاهی منظم است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه به زودی مطالبات مراکز دانشگاهی را تسویه می‌کنیم، گفت: برای بخش غیر دانشگاهی نیز مکانیسم مناسبی برای تسویه بدهی‌ها طراحی شده است.

وی در خصوص اجرای بودجه ریزی عملکردی و ارتقای بهره وری در بیمارستان‌های سازمان تأمین اجتماعی گفت: در برنامه طراحی شده برای اختصاص بودجه مبتنی بر عملکرد و ارتقا بهره‌وری بیمارستان‌ها شرایط هر بیمارستان به خوبی مورد توجه قرار گرفته است.

سالاری هدف از این طرح را مدیریت بهینه منابع و ارتقا کمی و کیفی خدمات به بیماران با استفاده حداکثری از امکانات و ظرفیت‌های موجود برشمرد و گفت: این طرح به معنای خودگردانی نیست زیرا خودگردانی با رسالت سازمان تأمین اجتماعی همخوانی ندارد. این سازمان بنگاه اقتصادی نیست. باید به بیمه شده خدمت ارائه و هزینه آن را پرداخت کنیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی سطح بندی مراکز درمانی را از برنامه‌های مهم این سازمان عنوان کرد و گفت: در بخش ارتباطات مردمی تغییراتی خوبی انجام شده است و در آینده نزدیک نیز این مرکز با قابلیت‌های جدید افتتاح می‌شود تا هر فردی که با این سامانه تماس گیرد در یک برنامه زمان بندی مشخصی پاسخ خود را دریافت کند.

وی به برگزاری آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی در روز جمعه گذشته توسط سازمان سنجش کشور در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: این طرح از سوی همکاران استقبال شد. از متقاضیانی که حدنصاب امتیازات لازم را کسب کنند برای مصاحبه تخصصی که توسط کارشناسان غیرسازمانی انجام خواهد شد دعوت می‌شوند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true