×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ فروردین - ۱۳۹۹  
false
true
اولین جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم در آموزش و پرورش منطقه ۱۵ شهر تهران

ایرانا :اولین جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم ، به منظورهماهنگی و برنامه ریزی جهت گرامیداشت هفته مقام معلم در سالن شورا برگزار شد.

به گزارش ایرانا ،اولین جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم ، به منظورهماهنگی و برنامه ریزی جهت گرامیداشت هفته مقام معلم با حضور سیدولی حسینی مدیر آموزش و پرورش ، خواجه زاد دبیر ستاد گرامیداشت هفته معلم و سایر مسئولین منطقه در سالن شورا برگزار شد.

این گزارش حاکیست: اولین جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش منطقه ۱۵ شهر تهران در اجرای بخشنامه اداره کل در خصوص انتخاب معلمان نمونه منطقه و به منظورهماهنگی و برنامه ریزی جهت گرامیداشت هفته مقام معلم با حضور رئیس آموزش و پرورش و اعضای ستاد در سالن شورا برگزارشد.

سیدولی حسینی مدیر آموزش و پرورش منطقه با اشاره به مقام و جایگاه رفیع معلم، از اعضای ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت هفته مقام معلم خواست: اجرای برنامه ها متناسب با شأن و مقام و منزلت فرهنگیان، و با برنامه ریزی دقیق و به طور شایسته انجام پذیرد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید استاد مرتضی مطهری و روز معلم خواستار پیشنهادات و راهکارهای مناسب جهت گرامیداشت هفته معلم شد و به هماهنگی، همفکری و همکاری کلیه اعضا و مجموعه آموزش و پرورش در برگزاری هرچه بهتر و با شکوه تر برنامه های گرامیداشت هفته مقام معلم ، بررسی مستندات و اعمال امتیازات و پرهیز از هرگونه اعمال نظر شخصی تأکید کرد.

در ادامه جلسه، خواجه زاد دبیر ستاد گرامیداشت هفته مقام معلم ضمن قرائت و تشریح شیوه نامه مربوطه، خواستار همکاری اعضای ستاد و کلیه کارشناسان اداره جهت بر گزاری هرچه بهتر و شایسته تر برنامه های گرامیداشت هفته مقام معلم شد.

در این جلسه هریک از اعضا درخصوص نحوه گرامیداشت هفته معلم به تبادل نظر پرداخته و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true