×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۹  
false
true
۱۲فروردین امسال به نماد همدلی ملی درمبارزه با کرونا تبدیل شده است

به گزارش شبکه خبری ایرانا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت و از همه مردم ایران که به توصیه‌های دلسوزانه بهداشتی توجه کرده و حضور در خانه را مامن خود و جامعه قرار دادند، سپاسگزاری کرد.

متن کامل پیام وزیر کشور به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۲ فروردین در تاریخ کشورمان برگ زرینی از افتخارآفرینی ملتی است که در انقلابی شکوه‌مند به دنبال استقلال خود از یوغ استثمارگران جهان خوار و آزادی از قید وبندِ استبداد و خودکامگی حکومت‌های وابسته بودند.

مردم ایران در اتحادی ناگسستنی و پیوندی جاودانه بر مبنای توحیدخواهیِ تاریخی، اسلام را مبنا و اصول مردمسالاری دینی خود قرار دادند و در گذر انقلاب اسلامی با رشادت و بصیرت و هوشمندی بسترساز تحول آزادی‌خواهی بر مبنای فطرت انسان و روح و نفس خداجوی بشریت شده و آموزه‌های جزم اندیشانه ناشی از تقکرات ماتریالیستی را در اردوگاه‌های لیبرالیستی و سوسیالیستی به چالش کشیدند.

برگزاری همه پرسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آن هم دو ماه کمتر از پیروزی انقلاب اسلامی، نقطه عطفی در تاریخ تمدن بشری محسوب می‌شود که نشان و همانندی از آن در هیچ مقطعی از تاریخ دیده نمی‌شود و این حضورِ ملی نشان از بالندگی و رشادت و بلوغ فکری مردم این دیارکهن و تاریخ ساز دارد.

امسال نیز دوازدهم فروردین به نماد همدلی و همبستگی ملی ملت ایران در مبارزه با بیماری منحوس ویروس کرونا تبدیل شده است و مردم هماهنگ و هم‌صدا با رأی قاطع خود به تدبیر نظام در طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی برای ایمنی بخشی به جامعه پیشگام شدند و پیام رسای خود را در جهان طنین افکندند که آئین و سنت و سبک زندگی خویش را در مدار منطق الهی و نیک اندیشی و درست گزینی پاسداری کرده و به روزخواهند کرد.

این روز را به همه هموطنانم که رفراندم دیگری در پاسداری از اهداف متعالی انقلاب اسلامی مبتنی بر ایجاد امنیت و آسایش عمومی است برگزار کردند، تبریک و تهنیت عرض کرده و از همه مردم کشورم که به توصیه‌های دلسوزانه بهداشتی توجه کردند و حضور در خانه را مامن خود و جامعه قرار دادند صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می‌کنم.

عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true