×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ اسفند - ۱۳۹۹  
false
true
دوچرخه سواری شهردار منطقه ۱۰ در مسیر بازدید از پروژه ها

ایرانا :حسین بحیرائی به منظور بازدید از پروژه های در حال احداث از ساختمان ستادی تا بوستان های شهید عرب، رضوان و باغ حکیم و درمانگاه منطقه را رکاب زد.

به گزارش ایرانا ، حسین بحیرائی شهردار منطقه ۱۰ در یک اقدام نمادین به منظور کاهش حجم ترافیک، کاهش آلایندگی هوا و حفظ محیط زیست با دوچرخه از پروژه های عمرانی این منطقه بازدید کرد.

شهردار منطقه اظهار داشت: یکی از دغدغه ی مهم شهرهای بزرگ حجم بالای ترافیک است، به علاوه شهر تهران از نظر آلودگی هوا در وضع مطلوبی نیست و چنانچه آلودگی وسائل نقلیه هر روز به این وضعیت اضافه شود، مخاطراتی برای مردم و محیط زیست همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه محیط زیست برای همه ی جامعه است و نسل های آینده هم از آن استفاده می کنند وظیفه ی ما حفظ و نگهداری آن است افزود: نهادینه شدن فرهنگ استفاده از دوچرخه در سطح شهر می تواند علاوه بر ایجاد نشاط و حفظ سلامت به کاهش آلودگی و حفظ محیط زیست کمک شایان توجهی کند.

بحیرائی تأکید کرد: از این به پس تا حد امکان برای بازدید و حضور در محل اجرای پروژه های عمران شهری از دوچرخه استفاده خواهم کرد. به شهروندان نیز توصیه می کنیم که مسیرهای کوتاه خود را با دوچرخه طی کنند و یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایند تا علاوه بر کمک به سلامتی خودشان، به بهبود وضع ترافیک و آلودگی هوا یاری رسانند.

این گزارش حاکی از آن است که شهردار منطقه به منظور بازدید از بوستان های در حال احداث شهید عرب، رضوان و باغ حکیم مسیر ساختمان ستادی تا پروژه های مذکور را رکاب زد. همچنین به منظور افتتاح افتتاح درمانگاه منطقه با حضور در آن در جریان روند اقدامات تجهیز وسائل و امکانات قرار گرفت.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true