×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۸ اسفند - ۱۳۹۹  
false
true
تمدید گواهینامه سیستم مدیریت HSE در منطقه چهار تهران/بهداشت و ایمنی شهروندان در محیط های تفریحی و گردشگری منطقه ۴ در اولویت قرار دارد

ایرانا :معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از تمدید گواهینامه سیستم مدیریت HSE خبر داد و گفت: بوستان ها و مراکز تفریحی و گردشگری بر اساس استانداردهای زیست محیطی ایمن سازی می شوند.

به گزارش ایرانا ، “حمیدرضا رشید فرخی” در نشستی که با حضور مدیر سامانه HSE شهرداری تهران، ممیزان شرکت بین المللی QMS در قالب چهار تیم ممیزی برگزار شد گفت: به منظور بررسی وضعیت نگهداشت سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست منطقه چهار و تطابق آن با استانداردهای بین المللی وضعیت بوستان ها، مراکز خدماتی، تفریحی و گردشگری به همراه پروژه های در دست اقدام در حوزه های عمرانی و ترافیکی مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه منطقه چهار هیچگاه به دنبال صرفاً کسب استانداردهای سوری نبوده و کیفیت خدمات رسانی همواره در اولویت قرار دارد افزود: بر اساس سیاست های مدیریت ارشد منطقه، ایجاد فضای مطلوب خدمات رسانی و بهسازی امکانات مناسب شهری بر اساس استانداردهای موجود از اهداف مهم این منطقه است.

فرخی با اشاره به ارزیابی پروژه اسکان کارگری منطقه چهار و ویژگی های خاص آن گفت: به منظور رفاه حال کارگران خدمات شهری و همچنین تامین نیازهای بهداشتی و رفاهی آنان، یکی از مجهزترین ساختمان های اسکان کارگری منطقه با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام است و بر اساس تاییدیه ممیزان شرکت بین المللی QMS، این ساختمان دارای استانداردهای لازم بهداشتی نیز است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تصریح کرد: فاز یک و دو پروژه باغ پرندگان تهران، ستاد مدیریت بحران منطقه، مددسرای آقایان و سرای محلات از دیگر مکان های بودند که در ارزیابی های شرکت بین المللی QMS موفق به کسب تاییدیه های لازم شدند.

همچنین در ادامه این نشست بهروز فرجامی نیا به عنوان سرممیزی شرکت بین المللی QMS در این نشست گفت: خوشبختانه منطقه چهار در بحث موضوعات مدیریت بهداشت و ایمنی و محیط زیست و تعامل دوسویه با سایر سازمان های خدماتی به ویژه ستاد مدیریت بحران در وضعیت مطلوب قرار داشته و توانسته است به استانداردهای مورد نظر سیستم مدیریت HSE دست یابد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true